Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok ti összejönnétek ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti összejönnétek ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Egy olyan lánnyal, aki szinte mindig nagyon elfoglalt és sokat tanul. Ugyan akkor vágyik arra, hogy néha valaki kimozdítsa a komfortzónájából. Nem arról van szó, hogy nem foglalkozik a barátjával, teremt szabadidőt, amit vele tölthet, de nem túl sokat tud. Kevés ideje van a partnerére, de annak minden percét szeretné élvezni. Illetve szeretné, ha a párja érdeklődne vagy értékelné azt, amit a lány csinál (művészet). Ez persze fordítva is működne. Összejönnétek egy lánnyal ha ezt előre tudjátok róla? Mekkora hátrányt jelentene az időhiánya?

2018. nov. 3. 11:13
1 2
 1/13 Roflkopter ***** válasza:
29%
Én most pont egy ilyen lánnyal dumalgatok mert tetszik hogy elfoglalt és nem csak kutyás meg sminkes videókat néz napi 6 órában mint a lányok 90%-a, hanem vannak céljai, elképzelései amikert tesz is. Én megprobalnam vele aztán ha nem működik úgyis kiderül hamar.
2018. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem addig jó amíg sokat tanul. Nyugodj meg egyszer csak enyhülni fog. A művészetet meg szerintem mindenki szereti, max annyira nem érdekli. Barátom szereti ha rajzolgatok. Használjatok ki minden percet. Jobb mint ha egész nap egymás nyakán lennétek. (Minden percben szeretek a barátommal lenni de néha jó ha mással is foglalkozok)

Üdv egy művészetis :D

2018. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
En szeretm az ilyet, hogy kuzd valamiert...
2018. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha minden más stimmel akkor persze, tapasztalataim szerint az ilyen lányok sokkal jobban igénylik hogy legyen mellettük valaki és a kevés együtt töltött idő ellenére nagyon sokat tesznek a barátjukért, sokszorosan viszonozzák amit kapnak.
2018. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
baszni azért ráérne minden nap fél órára?
2018. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem, nekem fontos az, hogy én legyek a legfontosabb, de ez az egoizmusomnak köszönhető, így biztosan van rengeteg olyan srác aki annyival beérné.
2018. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem rohadt kevés idő... Bár én nem olyan vagyok mint mások, mert ha egyszer megélem hogy legyen aki szeret akkor biztos 0-24 vele akarnék lenni.
2018. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értékelhető válaszokat!
2018. nov. 3. 17:26
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyet értek a hetedikkel. Ha a nap 24 órájában nem is, de minél több időt vele akarnék tölteni. Persze az tök mindegy mit csinálunk. Tanulhatunk együtt is. Az is lehet egy jó elfoglaltság. A lényeg csak h legyünk együtt


16F

2018. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hetes vagyok így van 9, örülök hogy ebbe a korba nem csak én gondolkodok így.. De mindez lényegtelen. Legalább én már feladtam az egészet.. Ebbe a világba már túl NEHÉZ jól érezni magad..
2018. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!