Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez velem? Srácok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem? Srácok, csajok tapasztalat vagy vélemény?

Figyelt kérdés

Szóval. 17 éves vagyok (lány) nem vagyok ronda se világszépe, se dagadt se vékony, szóval a sráckeresésnek nem kéne problémát okoznia VISZONT

Nekem nagyon is okoz. Nem tudom, hogy azért mert nem vagyok magammal meg elégedve, vagy az én szívem máshoz húz.

Van egy srác aki tényleg már általános iskola óta tetszik, sőt szerelmes vagyok belé. (Bizonytalan vagyok de nem tudom őz egyszerűen elfelejteni ha akarom ha nem)

Szivesen intézkedtem volna már, abban, hogy "enyém lehessen" de messze lakik. (Én mo. ő london) és így ja.. jelenleg tervezem azt, hogy kiköltözöm Londonba lényegében miatta, de ne gondoljatok bolondnak, mert ígyis kint szeretném folytatni az életemet.


Na szóval. Próbálkoztam már srácoknál,akik iránt az érdeklődésemet elveszítem, amikor tudom, hogy ő is komolyan gondolja. És volt egy srác, akinél teljes egészében úgy voltam, hogy nem tehetem ezt vele, mert őt egyszerűen nekem találták ki. Minden megvolt benne ami nekem kellett, de mégsem tudtam hozzá így viszonyulni, egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből a londoni srácot. Amikor találkoztam vele, mert visszajözz a városba látogatóba, akkor elképzeltem, milyen lenne ha együtt lennénk, mert sokkal jobban ment amikor velem volt, és olyan boldog életemben nem voltam még soha. Két kezemet össze tenném, ha együtt lehetnénk.

Sokszor sirtam már az egész helyzet miatt, hogy mi lehet velem.

Szóval, a srácoz akit nekem találtak ki, próbáltam megszeretni, úgy ahogy a londonit, és annak ellenére, hogy nem ment is erőltettem a szívem' hogy azért na, dobbanjon egyet, de semmi. Egyszerűen nincsen szerencsém a fiúknál. Sosem volt senkim és 17 évesen kicsit fusztrál. Igazán egy kapcsolatra sem érzem magam késznek ha másról van szó, teljesen elbizonytalanodom.

Szóval szerintetek, mit kéne csinálnom?

Mármint, mit kéne tennem meg hogyan, hogy megtudjak szeretni valakit?

Ha ezt nem tudjátok (vagy de),akkor is ezer örömmel várok egy sajátos véleményt+története ha van.

Trollkodó kommentek kíméljenek:/

Válaszokat előre is köszönöm.



2018. nov. 4. 01:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vissza olvasva néha félre nyomtam néhány betűt, bocsi :D
2018. nov. 4. 01:35
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nagyon aranyos, hogy így gondolkozol. Valószínűleg fog jönni pár komment, hogy tini hülyeség, meg "majd elmúlik", de kívánom, hogy ne múljon és tényleg költözz ki hozzá és jöjjetek össze. :) Én gyönyörűnek tartom az ilyen sokáig tartó és ilyen erős (mármint, ha költözni akarsz akkor már eleve nem lehet gyenge :D) szerelmet és örülnék neki, ha nem számítana furának a mai világ szerint, hanem gyakoribb lenne, szóval sok sikert! Szerencsés a srác. :)
2018. nov. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Nehogy már a lány menjen házhoz. Lényegében egy olyan fiúhoz, Kihez érdemben semmi köze nincs.
2018. nov. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Az elérhetetlen kell neked, tökéletesnek gondolod azt a srácot, de tényleg mindent tudsz róla? Kiköltözöl Londonba, ő várni fog rád? Mi lesz ha talál valakit? Mi lesz ha összejöttök, de kis idő múlva kiderül, hogy hopp, mégse passzoltok. Az egész egy nagy lutri. Szóval annyit tudok kívánni, akárhogy alakul az életed legyél nagyon boldog azzal akit igazán szeretsz és összeilletek :)
2018. nov. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon aranyosak vagytok. :) nembaj ha mégse illünk össze, de amikor már lezártnak gondolhatom az ügyet biztos könnyebb lesz túl lépni az egészet. London hatalmas város tele lehetőséggel, úgyhogy mindenképp kiköltöznék, de így legalább lesz egy nagyobb célom is, mint meghóditani a fiút. :D
2018. nov. 4. 12:04
 6/15 anonim ***** válasza:
22%
#5: Neked kell hódítani? Ne haragudj,de ez nagyon gáz....
2018. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Nehogy azt hidd Londonban kolbászból van a kerítés, vagy hogy mekkora szuper város, tele lehetőségekkel(persze😂) mert a filmekben azt láttad. Drága, mocskos is, és ha szar környékre költözöl amiből iszonyat sok van, akkor minden sarkon bandákat láthatsz, és ne csodálkozz ha kipakolnak, vagy megkéselnek, mert ez elég gyakori, és ezek a többnyire feketék(fehérek sem jobbak) nem olyanok mint a nyolckeri cigányok akiknek csak a pofájuk nagy. Bármi mas jobb Londonnál, kivéve Manchester és Birmingham.
2018. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os nem jovok elo a feminizmussal de ha a srac nem tudja hogy szeretem es nem latja hogy kozeledem fele, akkor o sem fog, mert nem ugy ismer aki a ilyesmire vevo.


Aztan again kedves 7-es nem velemenyt kertem Londonrol, nem egyszer voltam mar ott ugyhogy tudom milyen egy hely de en szeretek ott lenni. Majd en eldontom, hogy mi a jobb es mi nem jobb nekem.

2018. nov. 4. 14:45
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Attol mert voltál ott mint turista 😂 Az semmit nem jelent hogy a belvárosban mászkáltál mivel úgy sem ott fogsz lakni, látszik még egy ilyen kis éretlen szerelmes lanyka vagy, ami ebben a korban már gáz, mindegy majd gyere ki azt mosogathatsz nekem, ilyen ésszel sokra nem viszed itt, kb mint a magyarok többsége, akik azt hiszik majd kijönnek azt tökéletes az élet itt😂
2018. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
#8: Mekkora veszteség lenne,ha nem nyomulnal...
2018. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!