Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy jelezzem neki, hogy amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem neki, hogy amit eddig ismerek belőle az tetszik és jobban megismerném? (Hosszú történet)

Figyelt kérdés
Szóval tegnap előtt meghívtak engem és egy barátnőmet házibuliba. Igazából 7-en voltunk és volt ott egy srác aki felkeltette az érdeklődésem. Még mikor nem ittunk odamentem hozzá beszélgetni és nagyon intelligens és kedves embert ismertem meg személyében. De aztán jött az alkohol. A srác legjobb barátnője és az én legjobb barátnőm "összejöttek" és minket is próbáltak összehozni a sráccal (hívjuk Dominiknak). Szóval tovább beszélgettünk (és ittunk) mikor megnézte a karórámat majd megfogtuk egymás kezét. Beszélgettünk már az én lábam az övén volt. Mikor visszamentünk a házigazda házába már fogtuk egymás kezét és átkarolt. Szóval mikor visszaértünk páran már aludtak. Az én barátnőm és Dominik barátja együtt elmentek aludni. De mi nem tudtunk szóval beszélgettünk akkor is. Felkeltek a többiek és lementünk levegőzni egy játszótérre meg az éjjel nappaliba. A játszótéren már az ölébe húzott de továbbra sem történt más. A boltba vezető úton is átkarolt meg kézen fogva mentünk. Ezután (vissza értünk) filmet néztünk rajta elaludtam. Mondták a többiek, hogy menjünk aludni de már csak egy 1 személyes ágy volt úgyhogy azon aludtunk ketten. Reggel ő előbb felkelt mint én betakart és kiment. A reggel további részében mindketten mással beszélgettünk egymással alig-alig. Ő haza ment. Már előző bejelöltük egymást és én még reggel ráírtam. Ő jó pár óra múlva visszaírt de én is aludtam szóval két óra múlva írtam vissza. Ez tegnap volt. Azóta vissza se írt és nem is látta pedig többször volt elérhető. Ennyire félénk? Vagy aznap este tényleg csak az alkohol hatása volt? Várjam meg a következő bulit és lépjek akkor? Nagyon fura, hogy ilyen hatással volt rám annak ellenére, hogy a kézfogáson kívül nem történt semmi.

2018. nov. 4. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,hogy mit érzel iránta.És ő is bátrabb lesz.A fiúknak is kell egy kis ösztönzés,hogy merjenek kezdeményezni.
2018. nov. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha nem ír vissza illetve meg sem nézi akkor hogy?
2018. nov. 4. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyeske tanácsa a legrosszabb, amit tehetsz, kérdező.

Most egy kis türelemre van szükséged. Tudod, sokszor előfordul (veled is) hogy valamire/valakire belelkesülünk, de másnap már nem is tűnik annyira érdekesnek az egész történet. Ha elég mély nyomot hagytál Dominik barátunkban, akkor előbb-utóbb megkeresi a tökeit, és jelentkezik. Ha nem, akkor úgysem lesz belőletek semmi, ha a fejed tetejére állsz is.

A szerelem olyan, mint a fing. Ha nagyon erőlteted, lehet, hogy szar lesz...

2018. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!