Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az összes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az összes fiú ezt állítja, még sem így van?

Figyelt kérdés

Szinte az összes fiú azt állítja,hogy a természtes lányok tetszenek nekik,még is a legtöbb esetben a festett hajú,vakolt arcú lányok mellett látok mindig fiúkat.

Most akkor hogyan is van ez?


2018. nov. 8. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én erről nem hazudok. Mondjukj én furcsa vagyok, nekem olyan lány se kéne akinek már volt valakije (nekem se volt) nekem csak egy lány kell, de olyan akinek segge mindene kintvan és literszám az arcán smink, az nem is érdekel. Nem akarok senkit se megbántani, de a túlzásoktól már hányingerem is van.

17f

2018. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Atól, hogy egy lány "természetes", még lehet ronda, meg ezer más baj vele.
2018. nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1-vagyok)) Ahogy másoknak is van sok baja. Külsőleg és lelkileg is. Amugy nekem eleve se kéne olyan lány aki kiskirálynőnek tartja magát, inkább tartsa magát rossznak mint én, és kinevelném belőle szeretettel stb :) Ez most hülyén hangzott na, nem vagyok nyálas :/ De akkor is, az én véleményem az hogy nem csak a külső jelent mindent, és e-mellett kiállok.
2018. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szóval te megkérdezted az összes fiút a földön ?
2018. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy az összes lány ezt állítja, még sem így van?


Szinte az összes lány azt állítja, hogy a rendes, normális fiúk tetszenek nekik, mégis a legtöbb esetben a kinyalt, belőtt hajú, izmos kihanemén fiúk mellett látok mindig lányokat.


Most akkor hogyan is van ez?


Ugyanolyan felszinesek vagytok ti is, ennyit erről, ismerek is pont egy ilyen csajt, aki ezen rí, persze magát nem veszi észre, hogy ő maga is milyen felszínes alakokhoz vonzódik.

2018. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Mert nincsenek természetes lányok...akik mégis azok,azok olyan izék.

Nekem nem jönnekbe a kertésznadrágos lányok,full naturban.

A termeszetes nálam nem ezt jelenti.

2018. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1-vagyok)) Milyen "izék"? És nem tökre mindegy hogy hogyan öltözik? Ha nincs ki se a segge se a melle, akkor tökre mindegy hogy öltözik, csak normális legyen. Szerintem :) HA még van ilyen..
2018. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!