Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy menjek oda egy számomra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda egy számomra szép és vonzó lányhoz, aki az osztálytársam és eddig még nem is beszéltünk?

Figyelt kérdés

Hát nem igazán tudtam, hogy tini vagy felnőtt részhez nyissam, de lényegtelen.

Én 20 éves vagyok, ő 17. Eddig nem mutatta meg azt amit ma, az értelmes és komoly arcát és ez engem nagyon megfogott benne. A probléma forrása, hogy nincs önbecsülésem ezért félek kezdeményezni. Félek, hogy ha elhívom valahova nemet mond és leéget az osztály előtt.

Ebben az évben csatlakozott hozzánk, és 2 hónap alatt 2 mondatot ha beszéltünk.


Remélem tud segíteni ebben valaki aki ért a témához, mert nem szeretném ha "lekésnék" a lehetőségről. :(


Köszi



2018. nov. 8. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele többet, ismerd meg, és ha látod, hogy szimpatikus vagy neki, és tetszel, akkor hívd el valahova.
2018. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!