Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a helyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a helyes fiúk csak becsapnak?

Figyelt kérdés

Már többször volt olyan velem, hogy beleszerettem egy helyesebb fiúba és azt hittem kölcsönös ez az érzés. De csak becsaptak és inkább az ilyen tömeg lányok tetszettek nekik.

Kezdtem elgondolkodni hogy velem van a baj.

Én egy kicsit félénk vagyok, és nem ilyen menő tömeglány.

Nem szoktam magam sminkelni, sose hordok has pólót vagy szaggatott nadrágot. Nincs iPhone-om meg Adidas cipőim.

Nem rendelkezem olyan nagy baráti körrel és nem olyan menő emberekkel barátkozok.

Én azt szeretem ha egy fiú kezdeményez és nem nyomulok rá senkire.

Miért csak becsapnak engem az olyan fiúk akik valamennyire helyesek?

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. nov. 9. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Szokj hozzá, sokan fognak még becsapni, legalább tapasztaltabb leszel. Az ilyen naív lánykákat nagyon könnyű kihasználni, és tönkretenni. Tapasztalatból mondom mert én is ezt csináltam fiatalon.
2018. nov. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Eddig ilyennel találkoztál csak, nem azt jelenti, hogy az összes többi is ilyen. Plusz egyáltalán számít, hogy helyes legyen? Vagy inkább az, hogy neked tetsszen és jól egyezzetek?
2018. nov. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Sajnálom az ilyen kis naiv csajokat... Az olyanok miatt pedig én szégyenlem a pofám hogy korukbeli vagyok...
2018. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézzél a saját kategóriádban, nem a menő csávót kell kinézni és akkor nem ver át, a menő meg azért ver át, mert megteheti, azt visz ágyba akit akar, minek ragadna le egy átlag csajnál.
2018. nov. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
59%

Első kommentet fűzném ,hogy gratulálok az ilyen paraszt viselkedéséhez

A kérdésedhez meg annyit ,hogy én majdnem ugyanígy vagyok A lányokkal:/

Csak sajna én egyáltalán nem érdeklek szonote a lányokat,sok mindenki tetszett de senki nem viszonozta,meg háta nem vagyok valami bátor ha a lányokról van szó a lényeg ,hogy keresni,keresni,keresni.....

2018. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert annyi átlagos lány rajong értük, hogy megtehetik. Nincs semmilyen hátrányuk azzal, hogy megbántják, kihasználják őket, mert mindig jön egy másik.
2018. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod, kérdező, durván fogalmazva nagyon sok lány azt hall egy jóképű pasi szájából, amit szeretne hallani. Nincs is ezzel baj, ha tanulsz az esetekből, és felnőtt korodra nem marad meg a bakfis naivitás.
2018. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!