Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még mindig szűz vagyok mennyir...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szűz vagyok mennyire gáz?

Figyelt kérdés
19/f lassan 20. MÉG nem voltam lánnyal, nem is voltam még szerelmes sem.Mindig az igazira vágytan de nem jött sajnos. Elég önbizalomhiányos vagyok ennek köszönhetően. A mostani generációban ez már elég gáz nem? Én annak érzem.

2018. nov. 9. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Én is ugyan igy vagyok :/

19f

2018. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Ez szerintem anyira gáz, hogy én is örülnék neki, ha az lennék.

Valahogy az összes szexuális együttlétet megbántam utólag. Ha előröl kezdhetném én mai napig szűz lennék. Az a baj, hogy hülye voltam.

21/f

2018. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ezen gaz de komolyan emberek ezen nincs semmi szegyelni valo nem kell elsietni amugy se semmit majd ha ugy erzitek hogy megtalaltatok a megfelelo embert akkor ez is meglesz de nem kell erre raparazni.


(16/l)

2018. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A "mostani generációban" minden gáz, ami egy kicsit is normális. No para
2018. nov. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Az olivaolaj se panaszkodik; én meg 26 vagyok, és úgy tűnik, most alakul az első párkapcsolatom. Még csókolózni se csókolóztam sose. Még se hittem azt még pár éve se, amikor még képben se volt az az illető, aki most a szerelmem, és talán én is neki:):), szóval mégse hittem azt hogy minden veszve van. Különben is, ha lementem a boltba, megmondták, hogy nincsen:) Nincsen minden vesze; mert kifogytak belőle. :)
2018. nov. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*Amúgy meg 20 évesen ne foglalkozzál már ilyen "menőségi -versenyekkel". Legalább már most ne akarj a tömeg után menni; éld a saját életedet; és majd vagy betoppan, vagy nem , de ha nem, akkor sincs semmi baj,csak nem volt benne a sorsodban, mert nem tervezted bele születésed előtt; vagy pl lehet, hogy csak életed ebben a szakaszában a magányt akartad megtapasztalni. Egyébként ne stresszelj rá, ha elengeded ezt a dolgot, jobb lesz a kisugárzásod; ami jó, mert vonzóbb leszel; ha tehát nem fogsz ráfeszülni. Akkor boldogabb, kiegyensúlyozottabb leszel; és ez feltűnik majd a lányoknak, hogy azt látják, hogy te elégedett vagy önmagaddal. Amúgy kedvesnek tűnsz; én valószínűsítem, hogy majd lesz valakid!:) Nem maradsz mindvégig egyedül:):)
2018. nov. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De az amikor már minden társaságban csak erről beszélnek hogy mikor kivel voltak együtt, és kivel mit csináltak.... Erre már nem tudok mit mondani meg amikor tetszik egy lány már 1 éve mert aranyosnak,okosnak, visszafogottnak ismered meg erre kiderül hogy egyik ismerősödnél tölt minden hétvégét. Persze annak az ismerősödnek még 6 másik lány is van a képbe. Na ilyenkor érzem azt hogy valami nem jó velem.
2018. nov. 10. 05:10
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Ja qurva gáz szerintem halj meg.
2018. nov. 10. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Persze hogy gáz....

Már 12 éves elkellet volna vesztened... most komolyan ilyet kérdezel??

2018. nov. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még barátom 18 éves létemre, de nem érzem úgy, hogy bármiről is el lennék késve.
2018. nov. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!