Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudnék tenni az ellen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni az ellen, hogy mindebkiben egy kapcsolatot látok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nem úgy értm, hogy komoly kapcsolstot, de konkrétan váltok tíz szót egy fiúval és máris úgy gondolom, hogy ebből alakulhat valami.

Nem is a szinpátiára célzok, hanem arra, hogy hajkurászom a szerelmet.

Nem tudok másként nézni nagyjából egy fiúra sem, mert mindig eljátszom a gondolattal.

Mit tudnék tenni, hogy ezt "letegyem" és szarjak az egészre. Nem akarok rástresszelni, de valahogy nem megy.

17/L



2018. nov. 10. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális. Szeretnél egy kapcsolatot és ezért minden lehetőséget meg akarsz ragadni.

Ezt csak úgy tudod "letenni" ha már lesz. Ez ilyen egyszerű.

2018. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez kb csak fiú,bár én azért nem csak azt nézem,hogy szép,hanem hogy egy tipikus mai önpusztító, alkoholista, napi több doboz cigit szív,egyebek.... ugyan olyan idős vagyok,mint te. Nekem is ez van,nem tudok baratsagot egy lannyal elkepzelni,de nem vagyok az a hűséget nem ismerő típus...hiszek abban valamennyire,hogy van az a lány,de nincs...azaz van,csak sok idő után nemet mondott,sok mindent elrontottam mondjuk,de mindig normálisan igyekeztem mindent megbeszelni,mert az az egészséges,ha bármit megbeszel a ket fel. Én most leragadtam. De tényleg lehetetlen elkepzelni baratsagot egy lannyal. Minek találkozunk,minek ülünk le inni valamit...ha nem akarunk egymastol semmit...? De semmit... mondjam azt a baratnomnek,ami nincs,hogy megyek egy haveromhoz,aki lany,es leulunk kavezni..? Akkor is ha semmit nem akarunk egymástól...akkor minek? Ellenkező neműek vagyunk, az egyikünk 99% hogy azért jött,mert érdekelt vagyok általa, mar ha nem az innivalo miatt...az egyik akar valamit, a másik meg nem, ő mondjuk csak beszélgetni akart vkivel,mert unatkozik vagy akarmi mas... En is ugy hajkuraszom a dolgot,mint a franc,egybol arra gondolok,hogy mi lenne ha mi ketten,de en mar elbuktam,teljesen. Tanacstalanul, remenyvesztetten,egyszerűen egyedül fogok meghalni. Hiába nyitok én,írok en,stb, mintha süket lenne meg vak a másik... de ez mindenhol így van,ránézni elég és arra gondolok,hogy passzolnánk egymáshoz,meg minden. Te csak szeretnél egy kapcsolatot,ugyanúgy mint én. Megtalalsz majd egyet,kiismered,és meglesz. Ne stresszelj rajta. Neaggodj.
2018. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne is ugyan igy vagyok ezzel de kicsit hasznos is igazabol mert torekszek arra hogy mindenkinek a ledgjobb formamat nyujtsam💁‍♀️🤔

16/l

2018. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ mindenkinek.

Filózgattam magamban azóta és próbálom magam meggyőzni, hogy engedjem el az egészet, de konkrétan ordítok a szerelemért.

És belekerültem egy kilátástalan helyzetbe, hogy nincs hely ahol ismerkedhetnék, meg ilyesmik.

Dehát, kitartást minden bajtársamnak:))

2018. nov. 12. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!