Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Állandóan ezen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Állandóan ezen gondolkodom.

Figyelt kérdés
Magányos fajta srác vagyok, nem az az ártatlan fajta, csak valamiért ilyen vagyok kiskorom óta, pedig kb barátságok középpontjában voltam suliban. Elköltöztünk messzire, most dolgozom, hogy összeszedjem magam egy kicsit, és most olyan szinten üres lett az életem. Ami aggaszt, hogy már szólogatnak, hogy miért nincs valami szakadt csajom. Az a baj,hogy nem bízom meg senkiben, nem látok át egy lányt sem annyira, mind olyan pörgős, életvidám. Én meg úgy érzem nincs hozzám illő lány, akivel ketten így el lennénk. Ilyenkor mi van, vagy mit tudok csinálni? Én változzak meg és nézzek le én is minden csajt ugyanúgy, aztán majd lesz valami?

2018. nov. 14. 15:16
 1/3 KrIsZAMeNo ***** válasza:

Hát én is ebben éltem egy ideig, jelenleg 16 éves vagyok, Miskolc környéki és annyi hogy sosem voltam az a fajta típus aki megcsalja a másikat, meg bízik mindenkiben.


Én azt mondom, hogyha úgy vagy hogy nem bízol meg senkiben, mert igazából én sem adom magam olyan könnyen (mint srác) arra hogy bizalmat szavazzak valakinek. Ahhoz bizony elég erős barátságnak kell lenni.


Az egyetlen amit tehetsz hogy vársz, az egyik osztálytársam is pont ilyen helyzetben van és ő úgy oldja meg a gondokat hogy többet lóg kint a szabadban. Mármint sportol, fut, sétál, és valamiért az ember fejét ezek kiürítik. Néha az enyém is telemegy és ezek hatásosak rá.


Na most hogy mit tegyél, azt mi nem mondhatjuk meg viszont tanácsokat adhatunk. Én írtam párat, de a döntés rajtad áll. Szóval sok sikert hozzá! :)

2018. nov. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyjak a lányokat. Inkább válassz egy pasit magadnak. Hát most miért ne? Nem nézel a szemébe akkor nem gay
2018. nov. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2.-nak. Az a sors téged hamarabb ér el tesó. :D
2018. nov. 14. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!