Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha iszik már nem érdeklem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha iszik már nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akinek bejövök, es szoktunk jarni egyutt bulizni, mmint egy társasággal. Amig józan addig érdeklem, de ha iszik egy kicsit kb mar ram se nez, ram se mosolyog, hozzam se szol, csak elvan a tobbiekkel meg magával. Amugy nem mer egyértelműen kezdeményezni... Nem az lenne a logikus ha ilyenkor tenne? 17 evesek vagyunk mindketten

2018. nov. 14. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én inkább akkor nem megyek oda, ha részeg vagyok. Mert tudom, hogy lehazudnám a csillagokat is. De amúgy kezdeményezhetsz te is.
2018. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen egyszerű. Ki kell hagyni a piát az ismerkedés lépései közül. Kb. semmi értelme. Én nem szoktam inni, vagyis inkább azt mondanám hogy részegen még nem látott senki, nem is hiányzik. A sportban sokkal több adrenalin van. 16/f


.

2018. nov. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!