Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem vagyok sikeres a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok sikeres a csajoknál?

Figyelt kérdés

A következő a probléma, normális 16 éves srác vagyok, több zsetonnal a zsebben, egy drága sportot csinálok amit nem rég kezdtem el és 2 bajnokságból mind a kettőt megnyertem, én nem tudom, szerintem tök jól nézek ki, szóval annyira átlagosnak nem mondanám magam.

Probléma ott kezdődik, hogy a párkapcsolati életem egy hulladék, ha valaki egyszer az életbe belém szerelmesedik, az nekem nem jön be, ha pedig én leszek szerelmes (életem során eddig kétszer) az meg kihasznál.


Egyik legjobb haveromnak, meg nagyon sok tényleg gyönyörű barátnője van, ma így mutogatta a csajokat, és ilyen jó gárék voltak és követék a haverom. Aztán, fociztunk 9.-es lányokkal és én viselkedtem alfahím ként, meg mikor vicces voltam nevettek rajtam a lányok. De, amikor összefutottunk a lány osztály tanárával aki minket is tanít és jóba vagyunk, mondta, hogy "az egyik lánynak nagyon tetszel az osztályomból", és én így úgy álltam ahhoz a lányokhoz, hogy nem érdekel, hogy kik azok, úgy se jönnék össze az egyikkel sem, csak kedveljenek és legyek nekik szimpi. Aztán kudarc lett az egész.

Van egy lány aki nem annyira szép arcilag. Én amit megnézek egy lányon először, az az arca. Ha az nem tetszik nekem akkor engem már nem érdekel. Viszont ez a lány, bármikor parittyázna velem és én is benne lennék.


Bárhol megyek az utcán és egy olyan csaj jön velem szembe aki a zsánerem, probálnám vele felvenni a szemkontaktust, de ő csak rám néz egy picit (mert ilyen a kisugárzásom) és megy tovább.. Aztán, így megint nem lett ebből semmi. Voltam egy buliba múltkor, 4 csaj volt, az egyiket friendzone-ba tettem, a másik az rázta a fenekét nekem meg így, közeledett felém de offoltam, a 3. az egy hiba volt, mert abból a szögből pont az exemre hasonlított és utána mikor közelebbről megnéztem akkor már, áh mindegy, a 4. viszont esküszöm szimpi volt, de vele egész bulin szinte egymáshoz se szóltunk és amikor még részegek voltunk, csak így random odajött hozzám összebújtunk meg ilyenek, aztán velem aludt smároltunk, de nem engedte, hogy alá tegyem, pedig nem akartam csak pettingelni:D... Aztán másnap buli után megkérdeztem, hogy akar-e folytatást és azt mondta, hogy csak barátok..


Azt szeretném, hogy mondjuk egy 1-2 évig közöm ne legyen ilyenekhez, hogy tetszik nekem valaki, vagy ilyesmi, meglátom és "úú, ha ezt leszólítanám tuti a feleségem lenne".. Max csak parityázás, de attól félek, hogy azzal a lánnyal a barátok és extrából, többet gondolna.... de egyszerűen ez nem megy szinte mindig ezen stresszelek, hogy úú egy szép lány de nem nézet rám, tuti esélyem sincs nála. 1 hónapja ért véget egy másfél éves szerelem ami csak az én részemről volt az és úgyérzem, hogy ezt feldolgoztam, azzal a lánnyal azt gondoltam, hogy majd ő lesz a gyerekeim anyja stb. de most már ha kimondom a nevét se hozz lázba.


Nem tudom, mit kéne magamon változtatni, hogy végre legyen siker élményem? Elkezdtem kondiba járni, hobbym is van, versenyszerűen sportolok, gyűjtöm a pénzemet az egyik célomra, dolgozni is most megyek el(már folyamatban van) és próbálok stílusossan öltözködni, bár mondjuk vannak olyan ruháim amit 9.-kbe is hordtam... ezen kell változtatni. Önbizalmam is van egy kevés, azt játszom, hogy ilyen random emberek szemébe nézek bele az utcán és addig kell néznem ameddig a random ember el nem néz.


Köszönöm előre is a segítséget.



2018. nov. 14. 19:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy az arcod.
2018. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem bulikban kell partyrib4ncokat összeszedni. Túl nagy arcod van. Elhiszed magadról (a leírtak alapján), hogy te mindenkinek kellesz/bármikor bárhol bárkit megkaphatsz. Attól, hogy egy lány nem néz rád, lehet bejössz neki. Amúgy kib4szott nagy tapló lehetsz véleményem szerint, de lehet tévedek.
2018. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"ha valaki belém szerelmesedik,.... az nekem nem jön be, ha pedig én leszek szerelmes ... az meg kihasznál."


Ezzel a problémával az emberiség nagy része küzd.

Nagyon fiatal vagy, eljön az idő, hogy egy lánnyal kölcsönösen szerelmesek lesztek egymásba.

2018. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Én az életbe nem vagyok tapló, de az arcom se nagy annyira... ami ugy tunhetett, azokat csak azert irtam, hogy vázoljam a tényeket, amik szerintem eleg meno dolgok bennem es buszke lehetek ra.


Tobb info erdekebbe hat ha jobban tudtok abba segiteni, hogy mit csináljak magammal, nem akarom, hogy ezen kattogjon az eszem, hogy par kell meg par kapcsolat egy ideig, de nem tudok leszokni rola. Rá akarom bizni a sorsra.



A masik, hogy nem hiszem azt hogy barkit megkaphatok, nem bulikba keresem a szerelmet, csak itt láttam rá esélyt, hogy tobb legyen azzal a csajjal es megprobaltam... de mar megbantam, hogy nem inkabb parittyaztam egy jot helyette a masik csajjal. Igazatok van ebbe.... de ez a mult.

Haveromba meg is minden 2. csaj beleesik.. pedig focis esemenyre visszaterve, eletebe nem focizott, en meg 8 evig ezt csinaltam szoval van hozza erzekem es aztan meg is az lett az eredmeny amit irtam mar.

2018. nov. 14. 20:16
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kupakolni akarnál minden lányal akkor esetleg találnál olyat aki nem egy rib... és nem csak kihasznál .

16L

2018. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy kupakolni akarok minden lannyal... komoly szandekaim vannak es ezt 2 csaj tudhatja is milyen mert jol esett nekik hogy a szerelmembol taplalkozhattak es utana meg eldobtak mint egy botot...


Es mondom a dugasra meg van az emberem... 1 lany akivel megbeszeltem hogy baratok+szex... eletembe nem hasznalnek ki egy olyan lanyt akinek komoly szandekai vannak felem... es erre mar volt is pelda, a lany annyira szerelmes volt, hogy simán szetrakta volna sot a szuzesseget is, de en helyette inkabb oszinten elmondtam, hogy nem tudok érezni iránta és nem akarom kihasználni....

2018. nov. 14. 20:38
 7/21 A kérdező kommentje:
#3 evvel tisztába vagyok, de még is bejohetnék már egy olyan lánynak aki az en szemembe is valaki.. kb. 1.5 eve jottem ra, hogy inkabb leszek egyedul mint, hogy olyannal akit nem szeretek vagy olyannal aki nem szeret, azota nincs parkapcsolatom normalis, az elott se volt de mondjuk nem voltam maganyos mint most, es mar kezdek be sokalni
2018. nov. 14. 20:42
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, abszolút az szűrődött ki az írásodból, hogy sikeres vagy a lányoknál. Pontosabban, egy bizonyos rétegénél.Ennek véleményem szerint, a személyiséged az oka. Tipikus tinifiú vagy, aki kiéli magát.Szokták mondani hogy aki k*rvának áll, ne csodálkozzon azon ha megb**szák,így te se csodálkozz, hogy egy buliban felszedett random lánnyal nem tudsz komoly kapcsolatot létesíteni, és csak kihasznál(nak)/barátnak kellesz.. Tudod,ha komoly kapcsolatot akarsz, és találkozol egy olyan lánnyal akivel nem csak lefeküdni akarsz,egyrészt amikor bemutatkozol, mesélsz magadról, a hobbidról, ne avval indíts hogy "drága sportot csinálok",mert lehet hogy ellenszenvet keltesz benne(akaratlanul is de bizonyos mértékben bennem is azt keltettél, mert evvel azt sugallod "hogy van pénzem, nem vagyok oda azért amit csinálok, de csinálom mert elmondhatom hogy drága, és az menő) inkább azzal jellemezd a sportot hogy mit tartasz benne klassznak,illetve hogy miért (minek kiemelni hogy drága?? - nem is értem..) Ha már átlagon felüli a külsőd, és érettebb lányokkal tényleges, komoly kapcsolatot akarsz, akkor ne pazarold az időd a bulikban könnyűvérű lányokra.Azok a lányok feléd se fognak nézni akiknek komolyak a szándékaik, mert ők sem vakok, ha látják miket csinálsz hogy viselkedsz más lányokkal(random csaj lesmárolása...), biztos vagyok benne hogy az összes kedvük elmegy tőled. Ha érett párkapcsolatot akarsz ahol nem kihasználnak,akkor egyrészt ne adj okot rá hogy kihasználjanak ne vágj fel a vagyonoddal, értékeiddel, akármilyen büszke vagy rá. Persze lehet büszkének lenni az elért sikereidre, de azt is módjával. Másrészt neked is meg kell komolyodnod. Ne akarj alfahímeskedni, a kilencedikes lányok előtt, mert ez GÁZ.(ez az egyik amit nehezen bírok elviselni a korosztályomban, és szerintem nem vagyok evvel egyedül) Csak legyél kellően nyitott, és barátságos aki nem fitoktatja a "rangját", és társadalmi státuszát. Sokan emiatt felvágósnak nézhetnek, és a többség nem szeretik a felvágós embereket...Többek között az is előfordulhat, hogy túl nagyképűnek látnak. Nem ismerlek téged, de az írásod alapján nekem is annak tűnsz.(nem sértegetés a célom, pusztán az észrevételeim leírása.Ha nyers a megfogalmazás bocsi) Túl nagyra vagy az anyagi helyzeteddel,és a külsőddel. Ez sokak számára ellenszenves lehet. Nekem sem szimpatikus egy olyas valaki aki amikor bemutatkozik fontosnak érzi beilleszteni az ismertetőjébe hogy "több zsetonnal a zsebben" (?? Minek írtad le?? Mi köze a kérdéshez?)Ne ezeket a dolgokat emeld ki ha valakivel ismerkedsz. Ha komoly kapcsolatot akarsz és nem akarod hogy a pénzed miatt másszanak rád,használjanak ki akkor ne érezd szükségszerűnek hogy megoszd azt az infót hogy mennyire tele vagy. Szóval összegezve, szerintem a személyiséged az ami problémát okozhat. De majd talán az idő megkomolyít.
2018. nov. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ha alfahím-skalpvadászként viselkedsz (azt írod ugye, "sikerélményt" akarsz, nem azt, hogy végre egy lánnyal jólérezni magad), nyilvánvaló, hogy ezzel azokat a lányokat szólítod meg, akik alfahím-skalpvadászokra buknak és így is fognak állni a dologhoz.

Ha az izmaiddal, a ruházatoddal és a pénzeddel akarsz hódítani, akkor ezzel a módszerrel értelemszerűen olyan lányokat szólítasz meg, akiknek az a fontos, hogyan néz ki a pasijuk és milyen árkategóriájú piát vesz nekik a szombati buliban.

Ha barátságra épülő szerelmet keresel, akkor barátkoznod kell a lányokkal, ahhoz, hogy idővel valamelyikkel párkapcsolat alakuljon ki.

Azaz először talán magadban kellene tisztáznod, mi a fontos számodra egy lányban, milyen kapcsolatot szeretnél, ebbe te mit tudsz beleadni, és ezt hogyan tudod kimutatni. Ha azt szeretnéd, hogy a majdani barátnőd azért szeressen, mert megbízható és kedves vagy, és jó veled tölteni időt, akkor ilyennek kell lenned: megbízhatónak, kedvesnek, és időt kell szánnod a lányra és a vele való közös programokra (ami nem fog menned, ha a sport a mindened).

2018. nov. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Azért irtam le ezeket a jelzőket, hogy hiaba vannak ilyeneim még a kutyának se kellek. Ez meg tokre elveszi az onbizalmamat


A normális párkapcsolatot meg hanyagolni akarom, mert eddig csak rossz tapasztalataim vannak. Majd maskor amikor nagy leszek, talan. De mindig ha láttok egy jó csajt már is azon gondolkodom, hogy ha a felesegem lesz akkor nem lesz belole vallas stb.. lenyeg hogy nem akarok ilyeneken gondolkodni..

2018. nov. 15. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!