Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is csak szórakozik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Volt egy srác akivel egy suliba járunk. Es nagyon sokat beszélgettünk neten. Es közölte hogy megakar ismerni. Mivel akkor en meg nem igazan ismertem, mondtam h lassan haladjunk mert nem is ismerjük egymást. Irt nekem eléggé 18+os dolgokat is. Nem sokkal ra, irt nekem hogy nem erdekli mi van, o megakad ismerni, akkor is ha nekem o nem tetszik. Mondtam oke, csak lassan. Csak mivel ez után is irt OLYAN dolgokat, modntam neki h ne igy akarjon felszedni, merg nem vagyok egy ribizli. Ez után mar aranyos dolgokat irt,pl hogy egész nal ram gondolt meg ilyenek. Csak aztán egyik nal közölte h nem all készen gy kapcs.-ra, es h o komolyan gondolta csak az élet keresztbe tett(?). Es 5p mulva rairt egy osztalytarsamra h jól nez ki. Ez után 1hetig nem beszéltünk. Aztán összevesztem vele, mert megtudtam h nagyon sok lánnyal csinálta ugyanezt.

Viszont tegnap egy kamu profilról(állítja h o csak a srác haverja) írogatott nekem olyanokat h beszéljek a sráccal mert még erdeklem ot,meg en mas voltam neki meg ilyenek. En elmondtam h meg érdekel,de a srác elmondta az osztálytársamnak h tetszik neki,szval en nem akarok senki koze állni. Nem sokkal ez után a fiu a normal profiljarol irt nekem h sajnálja h bunko volt régebben,es akar velem többet beszélni,es h neki akkor csak en számítottam. Viszont amikor rakerdeztem mondta h az osztálytársam tetszik neki most. Es ez az egész egy du. alatt tortent(h beszéltem a kamu profiljaval es vele is).

Szerintetek mi van most?



2018. nov. 16. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak szórakozik, szerintem hagyd.
2018. nov. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kamuprofil? Nekem már itt santitott a dolgok egyből. Szoba nem alnek ilyenekkel.

Csak meg akar dugni, a több lány miatt is egyértelmű a válasz. Ébredj fel!


20/L

2018. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a srác szexelni akar

Ha nem veled,akkor mással.

Ne dőlj be !!semmilyen!!! békülős szövegnek, esküdözésnek,vagy "csak te kellesz"-nek. Zárd ki az életedből.

Ha nem ezt teszed,akkor.. inkább neked soha ne legyen párkapcsolatod.

2018. nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A helyedben én azonnal letiltanám! Aztán vergődjön, ha akar.

Ennyire nincs önbecsülésed???

2018. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, en is igy gondoltam... De o is vallásos, es sztem o is betartja a hazassagig nincs szex, szabályt🤔 bár sose lehet tudni...
2018. nov. 16. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5:Aki be akarja tartani,az nem így viselkedik.
2018. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha igy viselkedik szerintem szard le.... Kamu profil stb de gyerekes :D
2018. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!