Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csinálni?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapja beszélgetek egy lánnyal megállás nélkül minden egyes nap. Mind a ketten kedveljük egymást és valamennyi érzelem is köt össze minket. Személyesen többször is találkoztunk, folyamatosan beszélgettünk egymással az adott találkozásokon (fosva a szót).

De egy dolog azt sugallná mintha ô komolytalan lenne egy kapcsolathoz, vagy csak szimplán nem akar?!

Egyáltalán nem láttam ôt személyesen közeledni még, csak annyit láttam hogy örül magának folyamatosan és nem mer még rámnézni sem. Nem vagyok csúnya gyerek, izmos 16 éves srác vagyok aki folyamatosan sportol és nem bulizik. Akkor mi állíthatja meg ôt abban hogy közeledjen?

Fél? Nem akarja elhamarkodni?

Tudom hogy tetszek neki, többször is elmondta ezt nekem már de valamiért nem szeretne engemet felvállalni, vagy csak szimplán közelebb tudnia magához.

Többször is felhoztam ezt már elôtte és többször is terelte ezt a témát, vagy csak kifogásokat keresett?! Válasza mindig ez volt: "lesz ami lesz".

Volt már 1-2 kapcsolata, nem szexuális de csókolózott már több sráccal (akik full gázak voltak, de tenyleg) de velem még egy laza csókot sem ejtett.

Ilyenkor mi a teendô?



2018. nov. 17. 16:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Autokorrekt... Ilyenkor mit kell csinálni?*
2018. nov. 17. 16:04
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos, hogy így van, de elmondásaid szerint.. talán fél és azt hiszem vár arra, hogy Te tedd meg az első lépést felé. Könnyen ki tudod deríteni, hogy tényleg tetszel-e neki, kezdeményezz és ha ő is úgy érez, mint Te, elfogadja a kezdeményezést!
2018. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon sok szóismétlés, enyhén összeszedetlen fogalmazás amit "fitoktattam" itt az oldalon.

Néhány plus infót írnék: publikus helyen furán viselkedik velem, nem akarja azt hogy ismerôsei meglássák azt hogy találkozgatunk. Szülei lazák, de az anyja félti kicsit az adott csajt mert nem szeretné azt hogy belôle "tiniribi" legyen.

Nem néz rám, látom rajta hogy izgul, folyamatosan mosolyog ha rámtekint. Vagy ha csak beszélek hozzá.

2018. nov. 17. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell megtenni az első lépést.

Ha tetszel neki akkor persze hogy izgul, ideges...

legközelebb ha sétáltok, próbáld megfogni a kezét, aztán meglátod hogy reagál...

de amúgy kérdezz rá a dolgokra... egy kapcsolatban mindent meg kell tudni beszélni!

2018. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad meg, hány évesek vagytok. Egy lényeges dolgot viszont megírtál: "Szülei lazák, de az anyja félti kicsit az adott csajt mert nem szeretné azt, hogy belőle "tiniribi" legyen."

Én ebben látom az anyja jogos aggodalmát. Bizonyára sokszor említik ezt neki odahaza. Ezért kivár. Kivár, hogy megismerje, kiismerje a fiút, aki udvarol neki.

Azt tanácsolom, hogy ne siettesd nála az eseményeket. Folyamodj az apró lépések taktikájához. Hidd el, nála eredményesebb leszel, mint ha lerohannád. Ettől minden tisztességes lány húzódozik. Jó, jó - a férfi legyen határozott, de ne erőszakos, követelőző. Menni fog ez!

2018. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!