Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem szeretem a diszkókat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretem a diszkókat, nem vagyok nagypofájú, de értelmes, humoros srác vagyok, aki amúgy jól néz ki arcra is és testre is, akkor mennyire nehéz ismerkednem és hol tudnék?

Figyelt kérdés
Nem igen járok el.

2018. nov. 18. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Suliban ,buszon bárhol ,és ha ekkora egód van nem lessz nehéz fogni egy ri@ncot
2018. nov. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan összekeverik a magabiztosságot az egóval. Kedves kérdező. A diszkó pont nem ismerkedésre való hely. Persze meg lehet ismerni ott normális lányokat is, de nagyon nehéz. Inkább azt ajánlom neked, hogy ha látsz az utcán egy számodra szimpatikus lányt, akkor szólítsd le udvariasan, kérd el a számát, mond, hogy szívesen meginnál vele valamit, vagy ilyesmi. Esetleg ha nem vagy ennyire bátor, hogy menj közösségekbe. Fotószakkör, ifjúsági csoport stb., lehetőségek tárháza áll előtted. Én pl. rengeteg lányt ismerek és egyet se diszkóból.
2018. nov. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Konditerem :D vagy írhatsz nekem is xd
2018. nov. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
#3: Egy lánynak nem illik így felkínálnia magát
2018. nov. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló vizeken evezek! :D Én is csak pozitívat kaptam, meg sem tudom számolni hányszor, lányoktól,nőktől stb.. Most már önbizalmam is van, de hasonló lányt nem tudom hol tudnék most már találni. Én 18 vagyok, és most jutottam oda, hogy kellene barátnő. :D
2018. nov. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Kb velem is ez a helyzet. Szerintem ez nem baj. Amúgy elvileg bárhol lehet ismerkedni csak légy nyitott 18 L
2020. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!