Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek megéri próbálkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri próbálkozni egy ilyen lánynál?

Figyelt kérdés

Bejön nekem egy lány nagyon,de inkább csak külsőleg(mivel még nem beszéltem vele),de úgy nagyon.Egyik évfolyamtársamról lenne szó,látásból szerintem tudja ki vagyok.Lényeg a lényeg,erről a lányról azt kell tudni,hogy rendkívül egoista és beképzelt,igazi méhkirálynő típus az ő osztályában.Egyik osztálytársam azt mondta,hogy nem normális az a lány,annyira túlzásba viszi ezt a flegma fennkölt stílust.Összességében népszerű a csaj,mivel sokat jár diszkóba,meg házibulikra meg ilyen helyekre,szóval van egy széles ismeretségi köre.Igazából nem tudom pasija van-e.Nincs kint se facebookon,hogy kapcsolatban lenne valakivel,sőt semmilyen árulkodó képet sem kommentet nem láttam,hogy lenne valakije,pedig gyakran frissíti az oldalát meg minden.Nekem nehéz lenne elhinni,hogy ilyen lánynak nincs senkije vagy még nem volt,mivel na.Bár lehet nem bírták elviselni a személyiségét vagy az is lehet,hogy ez a lány olyan 'tudjátok milyen' féleség lehet és azért nincs neki mert sok pasival van együtt nem párkapcsolati jelleggel,na mind1. Még nem ismerem szóval nem akarok ezen adatokból messze menő következtetéseket levonni. Én meg igazából,hát..kinézetileg elég sok + megerősítést kapó srác vagyok,magas,izmos(de nem az a kigyúrt/proteinszedő fajta),átlagos arc..összességében egy 8/10es férfi lehetek.Ő meg egy 9 es lány talán.Én ritkán járok szórakozó helyekre,mivel nekem van egy 6-7 fős szorosabb baráti köröm,meg néhány haverom és velük elvagyok,ezért nem járok diszkóba se ,mert minek.Meg én sokat is tanulok,emelt bioszra és fizikára is készülök,vagy ha nem arra akkor vagy kondizok,vagy szoláriumba megyek,vagy valamelyik haverom elhív mondjuk tekerni egyet.Szóval nincs akkora népszerűségem,mint neki,de elfoglaltságom azért igen.Mindenesetre szerintetek megérné egy ilyen lánynál próbálkozni?Nagyon beképzelt,de azért bennem is van érték.

18/F


2018. nov. 18. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha ezek után próbálkoznál nála , akkor te nem vagy normális. Bottal nem nyúlnék ilyenhez.
2018. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Figyelj,én értem az álláspontodat.Ha tudnám,hogy tényleg ilyen akkor nem kezdenék ki vele.De mivel személyesen még nem beszéltem vele,így nem ítélem meg addig.Lehet sokkal másabb,ha megismerem,lehet kívülről tűnik csak ilyennek vagy szimplán az osztálytársaim nem bírják azért mondják ezt.
2018. nov. 18. 13:47
 3/12 anonim ***** válasza:
De ha sokan mondják, mert érted 1-2 ember mondaná, de így 99%, hogy van valós.
2018. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, az osztálytársainak van igaza. Mivel ők vannak napi 7-8 órán át összezárva vele. Ezért tudják, hogy általában hogy viszonyul az emberekhez.
2018. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jahh,azt elfelejtettem írni,vagy csak nem fogalmaztam egyértelműen.Az én osztálytársaim mondták ezeket a dolgokat,nem az ő osztálytársai.Másrészt az én osztálytársaimnak sincs közös órájuk vele.Csak olyanok,hogy mindenkiről tudnak mindent kb. xD. Értitek, ők se százasok szóval na.Lehet megkérdezem pár osztálytársát,nekik biztos van kiforrt véleményük és ők ismerik valamilyen szinten tényleg.
2018. nov. 18. 20:50
 6/12 anonim válasza:

Miért hallgatsz másokra? Próbálkozz! Mit veszíthetsz? Vagy lesz valami vagy minden ugyanolyan lesz mint eddig

Semmi veszíteni valód nincsen. Hajrá ;)

2018. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást!Igazából így se úgy se hallgatnék rájuk xD. Meg kell próbálni és kész.
2018. nov. 18. 22:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha azt mondtad meg kell próbálni és kész, mert úgyse hallgatsz rájuk, akkor igazából ez a kérdés is felesleges. Még a válaszodból is látszik, hogy mindegy, úgyis megpróbálod, de akkor minek írtad ki a kérdést?
2018. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Amikor kiírtam a kérdést még nem voltam ennyire eltökélt,akkor még nem volt biztos.Csak na,megváltozott a véleményem.Érted xD.
2018. nov. 19. 21:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, hogy meglásd, hogy milyen valójában. Lehet tök aranyos. De, ha ilyen folyton bulizós, te meg inkább tanulós, haberokkal lógós,akkor ott nehezebb lenne összecsiszolódni. De nem lehetetlen. Sok sikert azért.
2018. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!