Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol rólam?

Figyelt kérdés

Szóóvaal.

Mindenki ilyen kérdéseket ír ki, és hát őszintén én is kiváncsi voltam ki mit gondolna rólam, esetleg felkeltem-e bárki érdeklődését c;


Tehát.. Biszexuális/biromantikus vagyok, pontosan még nyilván nem tudom a szexualitásom (meg ugye ez változik is), de jelenleg szinte bárki szóba jöhet d: .

Szerintem mindenkinek meg kell adni az esélyt.


Imádok segíteni másoknak, meg valahogy sokan hozzám jönnek segítségért, akár ismeretlenek is.. (vagy csak lelki szemetes vagyok lol)

Illetve ha valakin érzem/látom, hogy nincs minden rendben vele, általában felkeresem, érdeklődök iránta, próbálok neki segíteni.


Egy meglehetősen spirituális személynek tartom magamam. Nagyon érdekelnek a csillagjegyek, horoszkópok, "varázslás", meg így az embereken kívül minden "entitás".

Hiszek a reinkarnációban, szeretek meditálni, stb stb...

Meg csak úgy nagyon nyitott vagyok szerintem minden és mindenki felé, szeretek felfedezni új dolgokat.

Sokan kiröhögnek, hogy mondjuk tündérekről beszélek, meg "hókusz-pókuszról", de nem érdekel d: .


Ezek mellett az Életemben a másik nagy domináló "dolog", a Művészet.

A Művészet minden fajtáját, ágazatát rendkívül élvezem, párat jómagam is űzök.

Imádok rajzolni, festeni, varrni, hímezni, táncolni, mindenféléket tervezni, barkácsolni, ékszereket készíteni, és kidekorálni MINDENT.

Grafikus tervezőnek készülök egyébként.

A zenei ízlésem.. Háát kicsit zavaros xd

Első sorban a kicsit alternatív-indie-pop-elektronikus, egy kicsit rock előadókat szeretem (twenty one pilost, Panic! at the disco, The Neighbourhood, Borns, Poppy, Grimes, Gorillaz, Marina and the Diamonds, Tame Impala, meg még sorolhatnám..)

Azonban nem olyan rég (1 éve) elkapott ez az Ázsiai fuvallat, és beleszerettem a Kpop-Jpop-ba. (kpop-ból 99%-ban csak lány együtteseket hallgatok, illetve jpopból akiket nagyon szeretek, azok Kyary Pamyu Pamyu, Moe Shop, Yunomi, Perfume, Reol, YUC'e, meg így ami megtetszik c: )


A Természet rendkívül inspirál. Teljesen el tudok benne merülni.

Sokszor nincs annál jobb, mint sétálgatni egy parkban vagy a Margit-szigeten, relaxálni, rajzolgatni, filozofálni..


Szerintem említenem sem kell (de azért leírom d: ), hogy az animéket, mangákat is nagyon szeretem. 2 éves korom óta nézek animét, nem vagyok valami hardcore néző, inkább olyan casual, és nincs nagyon kedvenc animém/műfajom.

Minden Mondoconon kint vagyok, általában mindig cosplayelek, cuki vagy loli karaktereket (mivel minden barátom/ismerősöm szerint loli vagyok, az a karakter tipus illik hozzám legjobban xd).


Hm.. A megjelenésem.. Ha eddig szimpatikus voltam neked, már lehet nem leszek az xd.

NAGYON sokan úgy vélik, hogy az öltözködésem/megjelenésem nevetséges, minden nap fotózgatnak, beszólogatnak, mutogatnak, egyebek.

Egy nagyon, nagyon, nagyon gyakori félreértés az az, hogy Én azèrt mézek ki így, hogy figyeljenek rám, és minden áron le akarom égetni magam, bohócot akarok csinálni magamból, hasonlók.

Nem. Egyszerűen szeretek így kinézni, nem értem mi baj van ezzel..

Magát a stílusom nem nagyon tudom hogyan leírni, de ha esetleg érdekel, roppant mód hasonlítok a Tokyo-ban található Harajuku-i lányokra.


Lány vagyok, 160 cm magas, vékony, éés szerintem ennyi lenne. Valamit biztosan kifelejtettem, de ha bárkit érdelelne még bármi velem kapcsolatban , nyugodtan kérdezzen. C:



2018. nov. 18. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem bejössz :) kedves aranyos lánynak tűnsz:) és ebben a lelki szemetes dologban talán még hasonlítunk is:D

19f

2018. nov. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyan ezeket tudom elmondani magamról dettó, csak fiúban.

MondoCon-ra szoktam járni, az előző Con-on csak vasárnap voltam kint, de lehet láttál.

Egy panda srác voltam egy karton Free Panda Hugs táblával.

És, ha nem gond, megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

Én 19.

2018. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Úristen mi nagyon hasonlítunk. Szerintem szörnyen aranyos lány vagy! Én is imádok ilyen kis aranyosan öltözködni. Általában állatos pólóim vannak és emiatt elég sokat cikiznek az osztálytársaim, így megtudom érteni a problémád. Szerintem nagyon nagyon kedves vagy és tetszik, hogy felmered vállalni, hogy más vagy. Ha van kedved beszélgethetnénk. :) 16/L
2018. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon érdekes személyiség vagy, de az írásod alapján fiatal. Talán 14-15-öt tippelném be. Ha így van, akkor innentől rengeteg irányba mehet el a személyiséged, lehetsz olyan akit bedarál a társadalom és minden egyéni jellemvonásod eltűnik, lehetsz olyan, aki szándékosan erőltetetten akar kitűnni a sok szürkeség közül, meg lehet, hogy megtalálod az aranyközéputat, amikor telibe le..od, hogy mások mit gondolnak, így sem szándékosan különleges, sem átlagos nem akarsz lenni, csak szimplán önmagad. Remélem utóbbi lesz az, ami történni fog. :)

Ha a kort eltaláltam, akkor azt tudom írni, hogy ha pár évvel fiatalabb lennék olyan lányt akarnék mint te, ha kicsit idősebb vagy, akkor már nem vagyok benne biztos, mert ahogy látom még rengeteg dologról nem alkottál még véleményt és ha ilyen barátnőm lenne, akkor az lenne az érzésem, hogy nagy mértékben én befolyásolom a gondolatait, amivel nem járnál a legjobban. ×D

Ha gondolod írhatsz egy üzit, az érdeklődésem felkeltetted, remélem meg is tartod. :D

2018. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Nem szeretem a weeb lányokat
2018. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nem vagyok weeb T°T
2018. nov. 18. 18:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Aranyos lány lehetsz de hány éves vagy?
2018. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Eklerpali válasza:
65%

Szia!

Én kábé a tökéletes ellentéted vagyok. Nem vagyok spirituális, vagy művészlélek, kicsit pesszimista vagyok. Nagyon érdekes embernek tűnsz, szívesen megismerkednék veled (legalább egy beszélgetésig biztos). Ha szeretnél, írj rám nyugodtan. (16/F,Budapest)

2018. nov. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem Isten nem nezi jo szemmel, hogy biszexualis vagy.

Ne legyel elragadtatva magadtol.

"Az alazat felemel". 😜

2018. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tinédzsernek látszol, ezen állapot összes "tünetével". ;) Valószínűleg felső-középosztálybeli családból származol, ahol a szülőknek nincsenek megélhetési gondjaik, anyagilag mindent megadtak Neked, érzelmileg nem annyira. Itt gyökerezhet, hogy fontos a külső megerősítés számodra és a rendelkezésedre álló világból a legtöbbet próbálod kimazsolázni, amik segítenek elhelyezni magadat a Létben. Lehetséges, hogy ehhez a családból nem kaptál elég támpontot, viszonyítási alapot, valószínűleg hiányos volt a Feléd irányuló mélyebb figyelem. Az alkotás önkifejezés, mely reflexióra sarkallja a környezetét, s minden környezetből érkező reflexióval - kívülről befelé haladva - valahogy sikerül elhelyezned magad, keresve a választ a Nagy Kérdésekre, hogy ki vagyok én, hol a helyem, mi a szerepem, mi az élet értelme stb. (Ez a "felkeltem-e bárki érdeklődését" azonban félre is érthető, pl. ha az admin azt gondolja, hogy leírásod valójában egy hirdetés, törölheti is.)
2018. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!