Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent ha egy lány néz és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy lány néz és közben megnyalja (megnedvesíti) a száját?

Figyelt kérdés

Úgyanitt mégegy kérdés: Beszélgetés közben milyen jeleket adnak a lányok ha tetszik neki a fiú?


Troll válaszokra nem vagyok kiváncsi, ha ezért írsz jelentem az adminak.


Köszönöm előre is a hasznos válaszokat.


21F



2018. nov. 19. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg dehidratált. Kisebb valószínűséggel szexuális vonzalom. Keress rá a neten hogy testbeszéd könyvek. Az a baj ezzel hogy pl csak abbol hogy nyalja a szája szélét nem lehet sok mindenre következtetni
2018. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
én is megnyalom a számat ha kiszárad. most majd arra fogok gondolni hogy a kanos kisfiúk ebben is dugást látnak.., 🤦🏻‍♀️
2018. nov. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan fiú vagyok, de én is megszoktam nyalni ha kiszárad és néha harapdálom is, ha ideges vagyok vagy nagyon elbambulok, remélem a lányok közbe nem arra gondolnak, hogy biztos megkívántam őket.

Amúgy ebbe a hideg és szeles időbe az ember szája hamar szárad és cserepesedik. Ha nincs nálad szőlőzsír hamar megszívod. Van akik érzékenyebbek is erre, nem csodálkozok ha egy lány meg nyalja a száját, én nem látok bele semmit. 1000 oka lehet, hogy a saját száját megnyalja, ha az én számat nyalja meg az már jelenthet valamit.

2018. nov. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ki száradt a szája. Nekem is előfordul gyakran .. Nem vagyok nő !
2018. nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!