Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Budapesten lakom. Haverokkal nyáron meg szünetekben tök jó találkozgatni, de hétköznapokon nem tudunk, hétvégén is aligha, mivel messze vannak. Szeretnék valahol ismerkedni, de nekem ez a "totál ismeretlen lányokra irkálás Facebookon meg Instagrammom" nem jön be.

Ennek ellenére nagyon szeretnék mostmár barátnőt, eddig időm se nagyon volt rá meg annyira nem is foglalkoztam ezzel, mostmár szeretnék. Hol tudnék ismerkedni korombeliekkel, illetve hogyan? 16/F



2018. nov. 20. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha nem vagy nagyon buliba járkálós csak az iskola marad kb az interneten kívül. Az utcán leszólítás meg gondolom még annyira se jöhet számításba 😅

Talán még ha sportolsz ott is tudsz ismerkedni, vagy mondjuk (jó tudom ez is internetes és idegen lányra való ráírás) de facebookon pl egy énekesért vagy színészért rajongói csoportban és máris lenne téma miről beszélni. 😊

16/l

2018. nov. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DollarDog ***** válasza:
Tinder, Badoo, Jaumo, esetleg Anotalk,legalábbis neten keresztül ezekkel könnyű, járj el bulizni ha teheted, hisz fiatal vagy és kikapcsolodnál. Ott meghivsz valakit egy italra vagy valami hasonló. Ha az nem megy akkor tényleg marad a suli.
2018. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2

Az appok amiket írtál nem csak 18 éven felülieknek van? Egyébként suli nem nagyon jöhet számításba mivel nem sok lány van. Anotalkot néztem de ott nem nagyon lehet mivel a legtöbben csak unalomból jönnek fel és ezért bukó.

2018. nov. 21. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!