Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor áll készen egy lány a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor áll készen egy lány a szexre vagy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és szűz. Sajnos egy barátom se volt még, és fogalmam sincsen miért. Nem vagyok ronda és az alakom is átlagos. Kaptam már lehetőséget a szexkapcsolatra és a rendes kapcsolatra is de egyikkel sem éltem, mert egyszerűen akkor úgy vagyok, hogy nem szeretem őket és nem akarok, szextől meg félek. Mivan ha nem tetszik a partneremnek amit lát? Vastag combom van, sajnos egykor hamar meghiztam (mikor kicsi voltam) és a stria csíkjaim lettek, mivan ha elundorodik tőle? Vagy valami hasonlók? Az a baj, hogy nagyon gátlásos vagyok és sajna ráparázok a dolgokra pedig tudom, hogy nem kéne. De nem állok készen egyikre sem, és attól tartok, hogy kimaradok ebből a "tiniszerelemből" ugyanis 17 évesen már a lányok többségének volt valakije.

2018. nov. 21. 01:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem vagy elkésve. Ami fontos a részedről az az önbizalom és a nyitottság. Aztán jön majd egy srác akiben bízni fogsz, elhiszed hogy szeret és téged akar :)
2018. nov. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Majdnem 19 éves voltam, amikor először volt dolgom pasival. Még a kezemet se fogta addig egy se. 6 hónapja járok eegy fiúval, és hiába vagyunk mindkette a húsz közelében, mindkettrn most éljük át azt a nagy szerelmet. Én túlsúlyos vagyok, és nem tartom magam szépnek, de képzeld: a barátom megőrül értem. Soha, egyetlen megjegyzést sem tett a testemre, hiába vannak nekem is striáim, hiába van nagy pocakom, hiába vagyok pattanásos. A szexuális életünkkel sincs semmi probléma. Ne aggódj, előbb-utóbb jön valaki, akivel megéled ezt, akiben bízni fogsz. De fogadd meg az előttem szóló tanácsát: légy nyitott!
2018. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) az a baj, hogy nálam a nyitottság egy bizalmi szinten alapul, amit nem tudok megmagyarázni, hogy mikor éri el, mert csak egyszer érezni fogom :D
2018. nov. 21. 12:59
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Akkor állsz majd készen amikor kedves lesz veled a fiú , figyelmes és te szépen az úriembertől hanyatt dobod magad.
2018. nov. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha hiszed ha nem én is ugyanebben a cipőben jártam 😅

Igazából szerintem megéri várni. Én a jelenlegi párommal vesztettem el,és hasonló kételyeim voltak. Régen duci voltam,ma már vekonynak mondható vagyok,de a combjaimat még mindig teltebbnek érzem a kelleténél. Mellem kb.a 0-val egyenlő és iszonyat önbizalom hiányos voltam. Az elso alkalom elott annyira ideges voltam ezek miatt. De mivel már megtudtam bízni benne,hát átadtam az irányítást úgymond. És nem bántam meg. Azóta is együtt vagyunk,több mint egy éve és igazán látszik rajta hogy magamért szeret. Aki igazán beléd habarodik,az az utolsó striádig szeretni fog és számára tökéletes leszel. Fel a fejjel💕

2018. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő, hogy ki mikor érzi késznek magát. Az a legfontosabb, hogy soha semmit ne tegyél azért, mert úgy gondolod, hogy mások elvárják ezt tőled, vagy mert úgy érzed, hogy kimaradsz valamiből. Csak akkor menj bele bármiféle kapcsolatba, ha te teljes bizonyossággal érzed, hogy ezt akarod. Tök mindegy, mi a társadalom szerint a "normális".

Striáim egyébként nekem is vannak, pedig világ életemben botsáska voltam. Ez nem testsúly függvénye. És hidd el, még soha senki nem panaszkodott miattuk. A husibb combok pedig sok fiúnál kifejezetten előny :) Ne aggódj a külsőd miatt, meg hogy mit gondolnak róla mások. Ha saját magadnak tetszel, másnak is fogsz!

2018. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Észreveszed majd, ha jön valaki, aki annyira elveszi az eszedet, hogy nem maradnak kérdéseid, csak a mindent beborító őrült vágy.
2018. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Yoda m. ***** válasza:
71%

"...csak a mindent beborító őrült vágy." - Kívánom, csak az ne legyen. Őrült vágyad, vágyakozásod.


1. Mikor állsz készen a szexre?

A szex az nem más, mint a test vágyakozásának kielégítésére történő aktus. Köze nincs a szeretethez, szerelemhez. Miért? Mert az a testi funkciókhoz tartozó vágy és nem a lélek vágya. A test, már szinte 8-10 éves kortól alkalmas lehet a szexre... no de csak(!) a dugásra. (hogy pórias egyszerűséggel fejezzem ki magam)


2. A párkapcsolatra?

Akkor állsz készen, amikor a lelked úgy érzi: - Na, most már készen állok. Ez viszont független a testtől, mert tisztán a lélek igénye. Bár kétségtelen, hogy a test működésében beálló hormonális változások kihatnak a lélekre is, de ezt az emberi tudat képes kezelni. Csak azok ugranak fejest a szexbe idejekorán, akiknek tudata még nincs eléggé kifejlődve. Azaz a tudattalanok.


Most a tudattalan szerelemről...

A lányok egy része azért adja oda magát egy fiúnak (sokszor idejekorán), mert az a fiú vágyainak roppantul tetszik és valamiféle jutalmat remél érte cserébe. Például, hogy járni fog vele és szeretni is fogja. Tehát az egyedülléttől való félelmében, illetve némi szégyenkezés elkerülése végett megy bele olyan játszmába, ahol is leginkább hoppon marad, mert vagy teherbe esik, vagy a játszmának egyikőjük előbb-utóbb csak véget vet és akkor azért. Ritka kivétel, amikor szerencséjére olyan fiút fog ki, aki fülig szerelmes lesz belé... De, akkor meg a lánynak lesz terhes ez a felemás kapcsolat. Ez a "túl korai" szerelem általában a függésről szól: - Szeretlek, imádlak téged, hogyha ilyen-olyan vagy, ezt-azt megteszed... ezt, vagy azt meg NEM teszed meg! Ez a FELTÉTELES szeretet.


Az érettebb korú szerelem meg már nem is nevezhető annak, mert már nem jellemző a csimpaszkodás annyira, hanem az egymás iránti lojalitás jellemzi inkább. Az, hogy elfogadlak Téged olyannak, amilyen vagy, s Te is elfogadsz engem olyannak, amilyen vagyok. Minden hibáinkkal együtt. Ez a FELTÉTEL NÉLKÜLI szeretet lényege. És nem kell hozzá szakadásig rajongani, imádni, vagyonokat rákölteni, tenyerükön hordozni a másikat. Csak szeretni. Azaz képes vagy élni és élni hagyni a másikat is. Ez a helyes együttélés, párkapcsolat alapszabálya.


3. Ha úgy érzed, nem állsz készen még, semmi baj. Sokan még 27 évesen sem állnak készen... Nem maradsz le semmiről. Ne kapkodd el... s ne is törődj azzal, mások mit gondolnak, mit mondanak... az az Ő magánügyük. Közöd nincs hozzájuk, közük nincs hozzád.


4. Félni, ne félj semmitől. Se kígyótól, se békától, se szextől. Mindeniknek meg van a maga módja, hogyan kezeld.

A kígyótól maradj távol...s csodáld a kecses hajladozását.

A békát ne emeld a tenyeredbe... csak hallgasd a koncertjét.

A szextől se félj. Arra akkor gondolj, amikor már stabil párkapcsolatban élsz, annak is van biztonságos módja.


5. Ismerkedj önmagaddal. Vannak elég jó technikák és irodalmak, miképpen juss közelebb önmagad, önvalód megismerése felé, ami azért is hasznos, mert ha jobban ismered már magad, akkor jobban átlátod életed epizódjait, élethelyzeteit, hogy mi, mikor és miért történik veled úgy, ahogyan történik. Például egy fiúval történő találkozás alkalmával. De ne elemezd a saját, vagy a fiú viselkedését... csak figyeld meg. Rá fogsz ébredni minden egyes interakció (társas együttlét) erényére és fonákjára is. És akkor már tudsz is változtatni azon.


6. Azt írod: "...17 évesen már a lányok többségének volt valakije." Na ez az, hogy VOLT. Tehát később már többnyire nincs meg. Tudod, hogy mit nyert ezzel az a 17 éves? Semmi mást (jó esetben), csak tapasztalatot. És tudod mi a legfőbb tapasztalása egy 17 éves lánynak esetleg két-három szétzilálódott kapcsolatból? Rendszerint a következő: - Áááá, ezek a hapsik... ezek mind hülyék. Ezeknek csak a dugáson jár az eszük! Pfúúújjj, undorítóak. - (Persz, hogy vannak kivételek) Na és miért? Mert az elkapkodott, elsietett fiúkeresgélés során legelőször is azon manusok akadnak horogra, akik jóképűek, menő módon viselkednek, de tényleg csak dugni szeretnének. Azt minél többször és minél "dögösebb" nővel. Mást nemigen akarnak.. (mert az már sokkal több pénzbe kerül) Na jó, még esetleg korzózni egy-két "menő" helyen, diszkóban, plázában, hogy a többiek is jól lássák: - Íme ez vagyok én! Ugye milyen bombázó billeg itt mellettem! - és tulajdonképpen boldognak érzik magukat...(legalábbis átmenetileg).

Ne bánd, ha ilyenekből kimaradsz. Nem igazán építő érzés, ha egy jóképű, vagány fiú oldalán kell illetni magad kényszerűségből. Ilyenkor Te csak az Ő drága zakóján (vagy 'nike' cuccosán) fityegő díszítő elem lennél, nem több annál.


Az ERŐ legyen Veled!

2018. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!