Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan adjam tudtára egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára egy srácnak azt, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Inkább csak kis jeleket szeretnék adni neki, de nem tudom, hogy hogy csináljam. Osztálytársak vagyunk és sokszor észrevettem már, hogy engem néz. 17/L

2018. nov. 24. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézz mélyen a szemébe és mosolyogj rá. Ez bőven elég, arra, hogy beléd habarodjon. Esetleg kérd meg, hogy segítsen valamit, így okotok lesz arra, hogy beszélgessetek.
2018. nov. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézz a szemébe mikor ő is néz mosolyogj rá mindig köszönj neki és beszelgess vele érdeklődj iránta ezekből észre kell vennie hogy tetszik neked :)
2018. nov. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszönj neki kedvesen,mosolyogj rá közben,és kacsintás 😂 az utóbbit nem muszáj.Ha ő nem mer veled beszélgetni,akkor probalj meg te vele,kerezsd a társaságát.Sok sikert
2018. nov. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!