Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány akivel megszeretn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel megszeretnék ismerkedni tudom is hogy hogy hívják, csak az a baj hogy nem tudok összefutni vele. Rászeretnék írni. Hogy kezdjem a beszélgetést?

Figyelt kérdés

2018. nov. 25. 18:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Ui.: 17/F
2018. nov. 25. 18:40
 2/7 anonim ***** válasza:

Keresa valami kozos pontot es irj ra. Az is egy jo otlet ha keso este meg fent van es rairsz azzal a kifogassal hogy unatkozol. Legy kreativ ne hagyd hogy kihaljon a beszelgetes es amikor elkezd meghalni a beszelgetes koszonj el es ird le hogy majd meg beszelhetnetek maskor.


Remelem segitettem valamennyit es egyebkent ne felj kezdemenyezni.:))

16/l

2018. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ :) Mi lenne ha olyan indokkal írnék rá hogy közvélemény kutatást csinálok egy valami nonsense vicces dologról?
2018. nov. 25. 18:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg dolgot lehet írni, de ez a felméréses dolog nagyon béna, ilyet sose használj, legyél őszinte és vicces. Pár példa, amit most összedobtam, ahogy én kezdeményeznék beszélgetést:


"Szia 'XY', [ide írj valami viccesebb dolgot, amiben van a hölgyeményre utalás], na jó igazából, ez egy csapda, ami arra irányul, hogy beszélgessünk egyet, mert nagyon csinos vagy, és tetszel nekem, és bedőltél ennek a hihetetlenül cseles csapdának :D"



"Szia 'XY'! Tudom, hogy nem ismersz, viszont úgy gondolom, hogy te tudnál nekem segíteni valamiben. [Visszakérdez, hogy miben]


[TE választod Példa 1]


Hiányzik valami a telefonomból, és úgy tudom nálad van.

[kérdezi, hogy mi van nála, vagy mondja, hogy biztos, hogy nincs nála semmi]

[Erre te:] Dehogynem, hiányzik a telefonszámod belőle


[Válasz példa 2]


"hétvégén, XY városban szeretnék elmenni meginni valamit, de a mellettem levő szegény szék fázni fog, egyedül, és nem tudok arra is ráülni, kellene a segítséged. :D"


Most ezek se olyan világbajnok szövegek, de így, hogy nem tudok semmit a csajról, így jobbat nem tudtam kitalálni, de, ha sikerül egy kicsi mosolyt csalnod az arcára, máris jó a kiindulás, és mutasd meg, hogy határozott vagy, nem félsz tőle. Ha elutasít, akkor azt is valahogy humorosan, lazán intézd el, mert akkor későbbiekben még lehet belőle valami. Ha elutasításra azt írod, hogy bocsi, hogy zavartalak ... stb akkor annak biztosan nem lesz folytatása. Ha humorosan intézed el, akkor igazából adsz magadnak egy második esélyt. Ha valamikor személyesen találkoznátok, ezzel a humoros dologgal kezdhetsz nála beszélgetést.

2018. nov. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a telefonos dumát pl lehet úgy folytatni, hogy, na jó nem is kell feltétlen a telefonszámod, csak becsaptalak, ha megválaszoplod nekem azt a kérdést, hogy eljössz-e velem meginni valamit a hétvégén, és ezt elküldöd üzenetben, attól is meg fog javulni :D


A lehetőségek végtelenek

2018. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Személyesen pedig ha találkozó összejönne, akkor kezet fogsz vele, mosolyogva bemutatkozol, ö is bemutatközik, aztán megkérdezed, hogy amúgy te hiszel a szerelem első látásra dologban? Ha azt mondja hogy nem, akkor nevetve mondd neki, hogy "oh, várjál, akkor mindjárt jövök mégegyszer, az már nem első látás lesz" és akkor lefordulsz a sarkon és egyből mész hozzá vissza mosolyogva, és ismét köszönsz neki, ezúttal már puszival arc mellé, aztán mondd, hogy "na megvolt a második, mostmár jó?:D" ... és ha ezzel megvagy, akkor látja, hogy határozott vagy, és van humorod is, nem vaskomorsággal vagy, tutira be fog neki jönni


(Amúgy bocsi, csak beindult a fantáziám :D Több példát nem írok)

2018. nov. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ Pacsi
2018. nov. 25. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!