Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt miért csinálta? És hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta? És hogy tudnek vele össze jonni?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel a neten kezdtünk el beszélgetni de egy iskolába járunk,randizgattunk,szinte minden nap délután együtt voltunk. Csokoloztunk,puszizkodtunk,beszélgettünk,hulyeskedtunk szóval tényleg nagyon elvoltunk...külső szemmel olyan volt mintha együtt lennénk de soha nem mondtuk ki. Egyszer egy délután leültünk beszélgettünk és mondta hogy ő ezt nem tudja így folytatni mert nem érzi azt...hozzá teszem nem rég óta ismertük egymást és nem is értem miért akart érezni bármit is ennyi idő után...deee viszont azóta is napi szinten beszélgetünk,szoktunk találkozni,szóval ugyan úgy jóban vagyunk. Szóval teljesen nem értem hogy miért csinálta ezt,miért csinalja meg mindig ezt...és ha úgy van hogy tudnék a barát szinten túl jutni?véleményekre,tanacsokra lenne szükségem...előre is köszönöm!

2018. dec. 2. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Van ilyen, hogy az illető nem érzi azt amit kéne, és szerintem korrekt, hogy ezt elmondja, nem pedig hülyít. Beszélgess vele továbbra is, de ne éld bele magad semmibe. Legyetek barátok, aztán majd úgyis alakul a dolog.
2018. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!