Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem lenne a probléma? Én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lenne a probléma? Én nem hiszem de már annyira tétlen és bizonytalan vagyok, hogy tőletek kérek segítséget mit tegyek.

Figyelt kérdés

Sziasztok kedves olvasók!

Előre szólok a megszokottnál nagyobb terjedelmű lesz, de nem a gyerekkoromtól kezdem a sztorit és nem is szaporítom a szót, csak a lényeget írom le nektek :)

Tehát, az én bajom az lenne (és most nem sajnáltatni akarom magamat egyszerűen nem tudom mit csináljak, nehezen vettem rá magamat, hogy ide írjak. Szóval légyszíves ne oltsatok szét a komment szekcióban, köszönöm!) hogy nagyon nem megy nekem ez az ismerkedés, pár találás dolog... Nem azt mondom, hogy sosem volt lehetőségem lányokkal ismerkedni hanem, hogy eleve sok szempont megnehezíti számomra az ismerkedést... Sok lány tetszik meg minden de számomra az nem lenne az igazi és nem akarok csak azért bele menni egy kapcsolatba, hogy legyen és ez is le legyen húzva a bakancslistáról... Nem! Az a baj, hogy az én korosztályom valahogy nagyon nem érdeklődik és nem ismerkedik. Minden ismerősömnek 14-16 éves barátnője van. Ami oké, nem zavar, csak én szeretnék egy idősebb, érettebb nőt magam mellé akivel érdemileg is lehetne beszélgetni, társalogni. Most ez lehet csúnyán fog hangzani de nem az apja akarok lenni hanem a fiúja, nem akarok egy "kislányt" magam mellé. Jóó én sem vagyok úgymond felnőtt (törvényesen igen de ebbe ne is menjünk bele :D ) Szóval 17-19 éves lányok miért nem érdeklődnek és miért vannak el a saját dolgukban? Ők már annyira kifejlett személyiségek (véleményem szerint) hogy nincs szükségük partnerre, vagyis én ezt veszem észre. Ők megvannak pasi nélkül, őket hagyja mindenki békén... Vagy ez csak a nagyvárosban van így? Mindenki törődjön a maga dolgával és őket hagyjuk. Ez fura, csak ez nekem nagyon rosszul esik mert szeretnék találni magam mellé egy társat akivel jól el lehet lenni, közös programokat szervezni, most télen mondjuk filmezni, forralt borozni a téren stb. Hiányoznak ezek a dolgok az életemből mert még nem igazán tapasztaltam meg milyen is egy kapcsolat. Fiatalabb meg már nem leszek, érzem szalad el mellettem az idő szóval értitek... Vannak hozzám hasonlóan gondolkodóak? Mert nagyon érdekelne ki mit gondol erről és ki hogyan látja a dolgokat mert én kicsit reményvesztett vagyok...

Köszi, hogy ha elolvastad, még jobban ha értelmesen hozzá is szóltál a kérdésemhez. Mindannyitoknak legyen további szép napja!


18/F



2018. dec. 4. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Az én helyzetem kicsit más, mint a tiéd, mert már több kapcsolatom is volt, de valahogy sajnos több dologban egyet kell értsek veled. Én azt veszem észre, hogy a lányok az idősebb, komolyabb pasikra buknak általában, ezért van az, hogy sok ismerősödnek 16 körüli barátnője van. 19 éves vagyok, de a legutóbbi barátnőm is csak 17 volt, és nem azért, mert nem szeretnék velem egykorút, hanem mert a 20 körüli lányoknak már elvárás a saját egzisztencia, amit azért egy 19 éves önerőből még nem nagyon tud kiépíteni. Én ezt látom, nem akarok általánosítani, de sajnos ez a tapasztalatom.:)
2018. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
baromsag amit az egyes irt
2018. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én ezt már végképp nem értem! Nemrég tettem fel egy olyan kérdést, hogy hol lehet ismerkedni, mert én meg nem tudok, sehol a való életben.


Nem is az hogy nincsenek, csak nem tudod hogy ki az akinek van párja, és ki az akinek nincs, és valamiért már kiment a divatból, hogy buszon, itt-ott ismerkedsz..

Talán a lányok kicsi része van úgy, hogy azért nem “érdeklődik” mert ő önálló és független “nő” akar lenni, A többség, szerintem azért mert vagy van barátja, vagy egyszerűen, mint én is, nem mer semmit se csinalni. (Hidd el 17 évesen bennünk annyi hormon van, hogy lehet jobban lessük a fiúkat, mint ti minket, szóval azzal nincs baj, hogy nem érdeklődne senki.. :D)


Egyébként meg azt nem értem amit írtál, hogy az “nem az igazi”. Ha megismerted már a lányt és tetszeget, de nincs olyan hú de nagy érzelem, azt mondom oké, de ha tetszik valaki, és nem ismered meg, akkor nem jelenthezed ki, hogy “az nem lenne az igazi”.


És merj nyitni! Ha csak egy lánynál is beválik az, hogy picit mersz és kezdeményezel, akkor már siker. 😊

Sok sikert és ne add fel!!

2018. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1-2: Én megtudom érteni az egyest is. Simán el tudom képzelni amit mond, mivel én is ezt tapasztalom, hogy a lányok idősebb srácokkal járnak. Egyes, köszönöm a hozzászólásod! Hasznos volt!

#3: Ez is jó kérdés lehet akkor, érdekes témát feszeget mert tényleg változnak az idők és már nem úgy mennek a dolgok mint például a szüleink idejében. Most az internet megjelenésével eléggé átformálódott ez az ismerkedési norma... Értem amit mondasz és elég meglepő, hogy vannak lányok akik ilyen sunyin,álcázva érdeklődnek a fiúk után :D Ez tetszett :D A "nem az igazi"-t arra értettem, hogy például ismerem már nagyjából a lányt, barátomon keresztül és teljesen más mint én de igaziból nem tagadom szép... De nem fogok ellent mondani az elveimnek. Egy példával próbálom bemutatni: Ha cigizik egy lány (én meg nem egyébként) akkor túl sok kompromisszummal járna ez a dolog... Mert lehet rám erőltetné de ha nem is együtt kéne élnem ezzel, hogy ő igen. Mert én meg nem szólhatok bele mert nem az én dolgom. De ez csak egy a sok ilyenből. A nem az igazit úgy értettem, hogy nem kell ilyesmi kompromisszumukat már az elején kötni. Lehet ez másoknál máshogy van de én ezt így látom. Nem a személyisége nem az igazi hanem ami a személyével mint ember jár... Remélem érthetően fogalmaztam meg. Köszönöm szépen a jó kívánságot, ezt könnyebb mondani mint véghez vinni de köszönöm :)

2018. dec. 4. 18:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Tényleg igaz hogy vannak olyan lányok akik elvannak a saját világukban fiú nélkül.

De vannak bátortalan önbizalom hiányossak is akik szívesen ismerkednének akár buszon is mint régen de nem merik.

És vannak akik mindenkivel összefekszenek...

Szerintem ez a 3fő típus minden városban megtalálhato.

És a kompromisszumos cigis példaddal egyetértek én.

És merj egy kicsit tényleg nyitottabb lenni ! Sok sikert!:)

2018. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5: Nagy vonalakban tényleg ez a 3 típus figyelhető meg. Igaz, lehet van benne valami mert valamennyire én is ilyen vagyok, hogy néha félek lépni :c De ez szerintem normális mert ha választani kéne én a másodikba raknám magam. Annyira nincs önbizalom hiányom de kevés van :( Én nyitott vagyok, ha kapnék a környezetemből bárkitől egy jelet nyitott lennék felé, de nem tapasztalok semmit. Én nyitott szemmel járok, csak egyszerűen nincs szerencsém vagy fogalmam sincs... De neked is köszönöm szépen a jókívánságot!
2018. dec. 4. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért nem érdeklődöm mert már meguntam a sok idiótát így elvagyok a saját dolgomban.

Megvagyok pasi nélkül

de ez még nem jeleni azt, hogy nincs pasira szükségem, csak nem akarom elpazarolni az időmet olyanokra akik csak azt akarják.

Kedves kérdező a látszat néha csal.

18/L

2018. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!