Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Már félek kezdeményezni. Mit csináljak?

Szerintem már elég sokszor próbálkoztam, interneten és êlőben is, de mindig visszautasítottak. Semmi sem működött. Már ott tartok, hogy félek kezdeményezni, mert tudom, hogy csak fájna. A társkereső alkalmazásokat is letöröltem már a telefonomról.

Szerintem kedves, vicces, okos, törődő, megbízható ember vagyok. Kb 167cm magas vagyok. A frizurám egész jó és borotválkozok is, minden nap. Ruhákból, cipőkből próbálok hozzám illőeket hordani, általában az egyszerű, kicsit elegáns darabokat szeretem. Sajnos az arcom nagyon ronda, de ezzel nem tudok mit kezdeni.

18F

2018. dec. 4. 18:56  Privát üzenet  

A válaszok
ssaa nevű felhasználó válasza:

Az arcod kinézete ne nagyon aggasszon. Minden zsáknak akad foltja, és ez vonatkozik a jövődet illetően is. Nem szabadna, néhány sikertelen próbálkozás után bedobnod a törölközőt és lemondani az ismerkedésről. Hidd el, hogy némely embereknél sok-sok próbálkozás is kell hozzá. Így tegyél te is. Sok sikert!

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. dec. 4. 19:28 Privát üzenet
Írj nyugodtan 17/L

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. dec. 4. 19:39 Privát üzenet

Ami nem öl meg az megerősít...

A sebek összefornak, max. sebhely marad de az már csak a jó emlékekre emlékeztethet

Ha meg nem kezdeményezel várhatod a sült galambot még berepül az a ablakon, végül is arra is van esély

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. dec. 6. 20:32 Privát üzenet
Hát ez már a vég. 18 évesen esélyed nem lesz valami jó bigét felszedni. Menj el papnak.

A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 17. 22:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
15éves srácként félek hogy hamar kifogyok a témából, Milyen témákról beszélgessek ill. Vannak olyan csajok akik szeretnek vagy szoktak kezdeményezni?
Hogy nyissak a srác felé, aki tetszik? Nagyon szeretem. De félek kezdeményezni, sajnos.
Lehet hogy sose lesz barátom? Kicsit félek ettől. Nem nagyon merek kezdemenyezni, felenkebb vagyok. Nem is nagyon kezdemenyeznek nálam fiúk.
Félek lányokkal ismerkedni, beszélgetést kezdeményezni, de ha ők jönnek hozzám, akár órákat is eltudok beszélgetni. Hogy változtassak ezen? Mit csináljak?
Van egy fiú aki tetszik, de félek kezdeményezni nehogy elmondja a haverjainak. Mit tegyek?
Érdekelnek a fiúk, de a valóságban túlságosan félek kezdeményezni, miért? 16/F

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!