Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szakított velem, mert meghízta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, mert meghíztam - tényleg ennyire zavaró ez?

Figyelt kérdés

A barátom nemrég szakított velem. Azt mondta, főként azért, mert meghíztam, és nagyon zavarja.


Azt tudni kell, hogy 157 centi vagyok és 56 kiló voltam, mikor összejöttünk. 62-63 kilóra híztam meg, amikor szakított velem.


Ez tényleg ennyire kövér? Titeket is zavarna? Igen, az én hibám hogy nem figyeltem oda és híztam. Tervben is volt, hogy fogyózni kezdek... (Az egy más kérdés, hogy a szakítás miatt még tovább híztam:-()


(Kérlek, ne őt szidjátok, nem azért írtam!! Csak arra vagyok kíváncsi, hogy fiúként hasonlóan vagy másképp reagálnátok.)


16/L



2018. dec. 7. 15:42
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Azért szakított, mert nem szeretett. Ha szeretetett volna nem zavarja. Ennyi a lényeg. Nem kell ezt komplikálni. Ha zavar téged hogy meg hízzál mert rosszul érzed magad, akkor kezdj el sportolni és kevesebb szemetet enni. Másrészt meg örülj annak hogy nem egy kamu kapcsolatban vagy már. Mert minden szakítás új tapasztalat, és valószínű jobban is jártál. Arról nem is beszélve hogy közelebb kerül az, akivel együtt kell lenned.
2018. dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Nekem nem jonnek be a nagyobb darab lanyok. Mmint a nalam nagyobb. En pedig egy vekony fiu vagyok. Nyilvan megprobalnam megbeszelni vele, de igy egy ido utan belolem is eltunne a szexualis vonzalom, lehet en is szakitanek nem tudom.
2018. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
Aki szeret, az 100 kilósan is szeret!
2018. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Azért az nem olyan sok
2018. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, hogy ott hagyott. Ha tényleg csak ennyi miatt szakított, senkinek sem kívánom azt a gyereket.

O ugye tökéletes volt?

2018. dec. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%

Ez csak egy ürügy volt, hogy dobjon.

24/F

2018. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A #3-asnak nem lehet valami tiszta képe egy VALÓDI kapcsolatról, ha ilyen hülyeséget leír. De válaszolva a kérdésre lehet, hogy tényleg ennyire finnyás a testsúlyra, de ha nem is próbálta megbeszélni veled, de még utalni sem utalt rá, hogy ez zavarja akkor volt más baja is ezen kívül vagy teljesen alkalmatlan a srác érdemi kommunikációra. Embere válogatja, hogy ez mennyire zavaró. Engem még nem zavarna, de a legtöbb haveromat biztosan zavarná. Ha tényleg rosszul érzed magad a bőrödben akkor ne tervben legyen a fogyókúra hanem kezd el. Próbálj akár ebből elszántságot meríteni hozzá. Ha tényleg csak ennyi volt a barátod baja talán még vissza is megy hozzád. Más kérdés, hogy megérdemli-e majd, hogy visszafogadd. Sok sikert a továbbiakban! :)
2018. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%

#7 Van valakid? Csakmert nekem férjem van! Ne próbálj nekem bemagyarázni semmit, amiről még fogalmad sincs! ;)

#3 voltam.

2018. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Szerintem egy lányban a belső tulajdonságait kell nézni. A külső NEM minden. Egy normális fiút ez nem zavarna..


Üdv.: 16/F

2018. dec. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, ez nem egy akkora súly, hogy szakítani "kelljen érte" - nem vagy túlsúlyos, ha jól tudom. Ha zavar, akkor persze add le, ha meg nem, akkor ne.

De szerintem az, hogy dobott, őt minősíti. Aki ennyi miatt hajlandó elhagyni, az más "komplikációt" se tűrne el, bírna ki. Jobb, hogy ez most derült ki.

2018. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!