Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem? Próbálkozzak újra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? Próbálkozzak újra?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit 2 éve ismerek de csak idén találkoztam vele először élőben mert egy suliba járunk. Minden nap lemegyunk cigizni a szünetekben átjön hozzám az osztályba beszélgetni stb. Másfél hónappal ezelőtt elmondtam neki hogy szeretem és nem úgy mint egy barátot és hogy járna-e velem. De nemet mondott.. :/ Eltelt egy hét addig kerültem őt utána írtam neki hogy még ettől beszélgethetünk. És azóta is minden nap beszélgetünk élőben is meg nem élőben isxd. Lehet amikor először kérdeztem túl hamar volt :/. Mostanság több ember is van körülöttünk amikor megyünk cigizni de majdnem hogy csak velem beszélget. Amikor bepróbálkozik nála valaki mindig elmondjam nekem. S mostanság elkezdett ölelgetni és fogja a kezemet csak úgy. Nem vagyok az a nyomulós fajta. Tudom hogy azt nem szereti. Vele fogok szilveszterezni. Szerintetek kérdezzek rá újra vagy még várják vele? UI:Sok lánynak tetszem de nekem csak ez a lány kell szóval én nem vagyok egy csúnya kölyök. Visszahúzódó sem vagyok mert elég férfiasan viselkedtem s nem vagyok gyerekes. Köszönöm hogy elolvastad és a válaszodat is köszönöm bármi is legyen az. :))

2018. dec. 7. 23:03
 1/2 anonim válasza:
Hát ha fogja a kezed az egy egyértelmű jel lehet. Szerintem szilveszterkor kérdezz rá újra a dologra. Addig pedig próbáld meg finoman megtudni hogy érdeklődik e más srácok iránt.
2018. dec. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot.Nem, nem érdeklődik más srácok iránt. Mondta is nekem hogy kik próbálkoztak be nála mostanság és mindet rejectelte. xd
2018. dec. 8. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!