Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjak rá facebookon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá facebookon ismeretlen lányokra?

Figyelt kérdés
Lényeg a lényeg,hogy gimis vagyok,vagy egy csomó jó csaj a gimiben,évfolyamomon is.A probléma az,hogy még sosem beszéltem velük személyesen,de azért tudják rólam,hogy ki vagyok.A lényeg az,hogy szerintetek jó ötlet lenne rájuk írni vagy inkább személyesen kezdeményezzek?Ha viszont a ráírásnál maradok akkor mit írjak nekik így,hogy nem ismerem őket?Csak néhány ötlet kellene,már rég nem csajoztam,féléve kb.szóval kijöttem a gyakorlatból úgymond.

2018. dec. 9. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Ráírni könnyebb először, de ha nemtudod hogy kell egy lánnyal beszélni, akkor teljesen mindegy mit csinálsz, friendzoneoznak.
2018. dec. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban bírnám, ha személyesen jönnél oda dumálni.
2018. dec. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenkepp irni akarsz,jobb ha nem egyszerre tobb csajnak irsz egyszerre, abbol nagy kavaras,veszekedes is lehet. Ha csajozni akarsz valassz egyet es kezdj el vele beszelgetni, erdeklodj iranta,bokolj neki aztan beszelj meg vele egy talit ha latod hogy te is bejossz neki . Azert ne irj egyszerre tobbnek mert azt a csajok kibeszelik egymas kozt es mind megbeszelik hogy te kinek mit irsz es igy egyik sem fog tobbre gondolni sot lehet hogy szanalmasnak tartanak hogy egyszerre probalkozol olyan alapon hogy ha az egyik nem majd a masik jo lesz. Ha viszont egy csajjal kezdesz beszelgetni akar a javadra is valhat, udvarolj neki pl ugy hogy feltunk neked hogy a sok csaj kozul o milyen szep vagy mennyire megnyero vagy valami. De lehetoleg a beszelgetes elott puhatold ki milyen termeszetu,van e pasija,tetszik e valaki stb. Hogy ugy indulj sok sikert
2018. dec. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy
2018. dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne irogass senkire ! Személyesen menj oda ahhoz aki tetszik!
2018. dec. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mint ha magamat látnám :D Élőbe kezdeményezz és soha ne legyél needy különben elbaszol mindent! Tanulj a hibámból
2018. dec. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!