Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nos, elég alacsony vagyok.176...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, elég alacsony vagyok.176 centike vagyok,81 kiló. Szerintetek, kb mekkora csaj lenne hozzám ideális? 17/F

Figyelt kérdés
2018. dec. 10. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

off:


,,nos, elég alacsony vagyok, 176 centi."


?????


nem is tudom mi lenne veled a 162 centimmel :D de még én sem teszek fel ilyen kérdést, a magasság 90%-ban nem befolyásol semmit, tapasztalat. :)

2018. dec. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Centike? Szóval, ha x centikénél magasabb vagy alacsonyabb valaki, akkor részedről már nem is jöhet szóba? Ennyi ésszel az lesz csoda, ha lesz valakid.
2018. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 167cm vagyok és szintén 17/f

ALACSONY VAGY? na ne mond, megint egy ilyen társkeresős poszt...

2018. dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a hozzád ideális akik lelkilek hozzád ideális. A külsőre ennyire ne akadjatok már rá :D Ennyi hülye tinit, szégyenlem hogy 17 vagyok én is..
2018. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Nem vagy alacsony

2. 165 cm, 42.5 kg lenne az igazi.


De ne dobd vissza, ha kisebb vagy nagyobb, mert nem a méret a lényeg. Sokkal fontosabb, hogy megértitek-e egymást, lélekben össze passzoltok-e, a belső értékek, stb.

2018. dec. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 PestisPesta ***** válasza:

1. A férfiak nem mondják hogy CENTIKE !!!!!!


2. TÖK MINDEGY !!! Ha magasabb hegyet mászol ha alacsonyabb. Legyen nálad egy sámli mert bármikor meg csókolhatjátok egymás. Ha kb. akkora mint te Az király.

2018. dec. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Centike 😂😂😂ha neked a 176 az centike akkor a 150 az minike ? 😂😂 Nem vagy alacsony,a 176 az normális.Hozzád való csaj az legyen nálad kissebb,ha csak nem akarsz egy 190 veneset.Kellemetlenül éreznéd magad mellete hogy te alacsonyabb vagy mint a csajod. Ebben az esetben vagy kb ugyan akkora illene melléd,vagy valamivel alacsonyabb..Ezt onnan tudom hogy a kérdésed alapján te kicsinek érzed magad,ha magasabb csaj lenne a partnered akkor még kissebbnek éreznéd magad,és bizonytalanabb lennél.
2018. dec. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én egy centivel alacsonyabb vagyok nálad, és ez mindaddig borzasztóan frusztrált, amíg nem találtam magamnak egy nálam 10 centivel alacsonyabb feleséget. Azóta boldogan élünk, négy gyerekünk van.

Ámbár ha jobban belegondolok, nem vagyok teljesen biztos, hogy a magasságkülönbségen múlt a dolog. Lehet, hogy az is számított, hogy azonos az érdeklődési körünk, minden fontos kérdésben azonos a véleményünk, és még az ágyban is rendben vannak a dolgok. Szerinted vajon ezek is számítanak? :-D

2018. dec. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semekkora sem, ha így állsz hozzá! Egy pár nem divatcikk!

A cipőt stb. szokták így kiválasztani.

2018. dec. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!