Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejövök neki vagy sem? Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki vagy sem? Miért nem talalok magamnak olyan sracot aki tényleg illik hozzám?

Figyelt kérdés

egy srac nagyon regota bejon , de o csak baratkent tekint ram ... mert mar beszeltem vele errol . egyépként 17 éves vagyok . szoval... azert jar allandoan a fejembe mert ugyerzem mintha ő én lennék ... szoval benne magamat latom es tokre eltudom magamat igy fogadni kulsoleg + belsoleg ...

De nagyon probalok rolla lemondani mert tudom ugyse lesz ebbol semmi hiaba akarnam . de valahogy mas srac hiaba nagyon kedves velem , jol is néz ki valahogy senki olyan nincs akivel hosszab kapcsolatot is eltudnek képzelni . Szerintetek en csinalok valamit rosszul? :/ nagyon sok fele sraccal beszelgettem mar ..jol megismertem oket,,.. nagyon sokan odavannak ertem , de nekem megse kellenek, mert nem erzek irantuk semmit .

Readasul tok erdekes mert kissebként nagyon sok elképzelesem volt hogy milyen lesz az en tokeletes parom . tudjatok ilyen ideal szeruseg ,, es furcsa mert aki nekem bejon srac nagyabol semmi nem illik ra amit elképzeltem regen megis valamiert annyira megfogott . fura ... readasul a csavo sok jelet ad mintha tetszenek neki .. megerint belenez melyen a szemebe megdicseri milyen jol nezek ki ilyesmi , de mikor megkerdeztem meg is azt mondta nem jovok be neki.



2018. dec. 12. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Sztem mindig azzal érdemes foglalkozni, aki tetszik, aki bejön, mert az külsőn kívül az érzelmek a legfontosabbak. Hiába néz ki jól egy pasi meg kedves, ha nem érzel iránta semmit, akk megette a fene.

Ha viszont az a srác nem lép semmit, aki neked bejön, akk megint megette a fene, mert v nem tetszel neki, v bénácska és nem mer kezdeményezni, akk meg nem lesz később jó a kapcs.

Szóval próbálkozz még vele, de attól nézelődj is, mert bizonytalan a dolog.

Próbálkozhatsz még olyanokkal h pl rámosolyogsz, v adsz vmi apró jelet h neked ő bejön. Ha nem lép, akk felesleges rá pazarolni az idődet.

17L

2018. dec. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó nagy fságot mondtál egyet :) Én is 17 vagyok, de azért mert srácként nem tudok és nem is fogok kezdeményezni, attól nem lehet jó egy kapcsolat? Te 17 évesen már csak tudod...
2018. dec. 14. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!