Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet, hogy leszbikus vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

A múltkor a barátnőimmel táncolni mentünk, és az egyikükkel mindig is jobban elvoltam, mint a többiekkel. Azért nem ittunk keveset, és az este nagy részében vele táncoltam, ölelgettük egymást, és az egyik pillanatban, lassan meg is pusziltam az arcát.

Volt már több kapcsolatom fiúkkal, de azt veszem magamon észre, hogy néha elkalandozok, és azon gondolkodom, vajon mit szólna, ha megcsókolnám.

Lehetséges, hogy nem vagyok teljesen hetero, vagy ez is csak egyike az (állítólag normális) kései kamaszreakcióknak az azonos nemmel kapcsolatban?

A válaszokat előre is köszönöm!

18/L



2018. dec. 12. 23:30
 1/10 Feta ***** válasza:
100%

Szerintem biszex vagy

Velem is ez volt

Most 60% heteronak és 40% leszbinek tartom magam

Mindkettőt szeretem :)

2018. dec. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom mint az első, nincs ezzel baj.
2018. dec. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahw, ez nagyon cuki c:

Szerintem is biszex vagy uwu

2018. dec. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőekkel :) és tényleg cuki :3
2018. dec. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 SasAce válasza:
36%
Egyszerű,csináljatok egy gruppent,ott majd kiderül😉🔞
2018. dec. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
En is igy voltam egy lannyal...megkivantam.Masnap ugy dontottem nem akarok lezbi lenni es NEM lettem.ennyi
2018. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Gyertek hozzám és kitaláljuk hármasban :P F
2018. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább biszex vagy szerintem.
2018. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, ilyenkor még előfordulhat ilyen.

Pár év múlva kiderül.

2018. dec. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 László1212 válasza:
Próbáld ki és kiderül egy ölelés aztán egy kis simogatás majd csók a helyzet úgy is adja magát! Csak így tudod meg valójában mi is a helyzet és lehet pont ő is így van veled... Azért vagytok ennyire el ti ketten ☺ aztán ha minden jól sül el akkor bujatok össze kényeztetés nem árt élvezd ki a helyzetet és az életet 😗 írj majd mi volt.
2019. jan. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!