Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Változni szeretnék, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változni szeretnék, de nem megy. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Először az alapokat. Lány vagyok. Borzasztóan lassan nyílok meg egy embernek, főként fiúknak. Nehezen keresek közös témát. És ha úgy érzem, hogy kínos a szituáció, akkor inkább megpróbálok elbújni a telefonomban. Nagyon könnyen leégek mások előtt. Állandóan túlaggódok mindent. Például vagy 5 embert meg kérdezek, hogy Figyi szerinted ez jó lesz xy-nak ajándékba? És tudom akiktől ezeket kérdem már utálnak emiatt. Annyira az agyukra megyek. Próbálok önzetlen és közvetlen lenni, de nem megy. Illetve rengeteg hanngulatingadozásom van egy nap. Barátaim azt mondják ijesztő vagyok mikor megváltozik a hangulatom.Ezen is szeretnék változtatni, de nem megy. Valakit mindig nyaggatok, és ezen is próbálok változtatni. Az utóbbi napokban esténként random rámjön a sírógörcs. A legjobb barátnőm depressziós már egy éve. Segíteni szeretnék neki, de nem megy. Nincsen tapasztalatom, nem tudom hogyan tudnék neki segíteni tanácstalan vagyok. Lehet mondani, hogy jó dolgomban már nem tudom mit csináljak magammal. De nem én tényleg ilyen aggódó, stresszes ember vagyok. Próbálom magam megnyugtatni. Például hegedülök. De ennek is a vége az lett, hogy stresszelek a tanárom előtt és elfelejtem amit otthon gyakoroltam. A koromat nem szeretném elárulni csak annyit, hogy egy tini. Valaki volt hasonló helyzetben? Valami tanács? Van egy fiúbarátom, de csak barátilag ő is hasonlóan stresszes csak ő nem annyira mint én. Neki mondjuk van barátnője. Lehet, hogy egy barát kéne nekem? Nagyon ijesztő vagyok a leírtak alapján? Sokkal fiatabbnak nézek ki a koromnál és nehéz lenne barátot szereznem sajnos. És még mielőtt valaki mondaná, hogy tanuljak. Azt csinálom, de az iskola is csak állandóan stersszel. Mit tegyek?

2018. dec. 15. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Szia :) Írj nekem privátot nyugodtan és próbálok segíteni.
2018. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Magadban kell legyőzni ezt,ha már eljutottál idáig,hogy felismerted a problémáid rá kell jönnöd hogyan változtass! Ebben szerintem senki nem tud segíteni! 23/f :)
2018. dec. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán. Írj.
2018. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!