Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretek beszélgetni de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek beszélgetni de nem megy az ismerkedés, ilyen van? Mit tegyek? 18/F

Figyelt kérdés

Amúgy új embereket megismerni is szeretek, mert annyi kérdés van hozzá és én amúgy is nagyon érdeklődő vagyok szóval én imádom ezeket az első beszélgetéseket csak egyszerűen nem merek lépni vagy nem tudom... Sokan nem szeretik, hogy így érdeklődöm felőlük mert ez magán és személyes dolog vagy nem is tudom... Pedig nem is a mellbőségét kérdeztem :(

A másik meg, hogy a lányok nem szeretnek magukról beszélni (mert az olyan öntelt és nagyképű dolog vagy mi) Meg a legtöbb lányból fogóval kell kihúzni egy egy szót is... Nem nyílnak meg vagy nem tudom vagy egyszerűen annyira elszoktak a kommunikálástól mert egész nap csak a telót nyomkodják... A "Szia! Mizu?"-n kívül nem sok minden megy... Engem viszont ez elszomorít mert még nem volt barátnőm és már nagyon vágyok egyre mert szerintem már alkalmas is vagyok rá és készen állnék egy komoly kapcsolatra.

De nem megy ez az első lépés vagy nem is tudom, sajnos van pár dolog ami lapból visszatart (mondjuk nem tartom magamat szépnek és sajnos nem vagyok olyan magas sem...) De igaziból aki értékeli a belső tulajdonságokat is az nem hiszem csalódna bennem... Elég sok jó tulajdonságom és szokásaim vannak. De ezt csak tapasztalatokból mondom amit mások mondtak rám. Magamat én teljesen másképp látom de ezt sem hagyom figyelmen kívül amit mások mondanak.

Szóval mit tudnék tenni? Egy értelmes, okos, kedves lány aki értékel és elfogad. Lehetséges megtalálni? Nagy városban élek és sokan azt mondják itt bunkók az emberek és idegesek. Én amúgy egyetértek ezzel és lehet emiatt is nem találtam meg az a lányt akivel eltudnék képzelni egy komoly kapcsolatot... Amit nagyon sajnálok...



2018. dec. 16. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az a baj veled, hogy túl értékes ember vagy...

Feltételezem, eddig sajnos csak ilyen igazi tömeglányokkal volt dolgod, akiket ha meg tudsz nevettetni meg meg tudod mutatni milyen "raj csávó" vagy, nyert ügyed van. Legyen továbbá sok ismerősöd, akiket semmibe vehetsz, és voálá, kész a mai lányok nagy részének az ideálja.

Te az a fiú vagy, akinek fontosak az értékek, és megbecsülöd az embereket. Ez sajnos nem nyerő, ha a választék többségi részét célzod meg.


A rendes lányok még nehezebben fognak megnyílni (de persze ez nagyon személyiségfüggő, szóval ez csak egy általánosítás) ettől függetlenül ne add fel. Te egészen biztosan hamar fogsz magadnak találni valakit.

2018. dec. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ez elég nagyképű lenne ha ezt mondanám de valmilyen szinten "értékesebb" vagyok mint a kortársaim... Műveltebb is ha úgy tetszik, olvasok könyvet, elég sok minden érdekel szóval igen... És el is várom majd a leendőbeli barátnőmtől, hogy ne tömeglány legyen hanem neki is legyen értéke, saját önálló véleménye dolgokról stb.

Igen, eddig elég szerencsétlen voltam de igaziból csak beszélgettem lányokkal meg volt pár találka de rájöttem ez nem fog működni, nem mindenáron kell egy kapcsolat hanem egy normális komoly kell.

Nem a többségi részt célozom meg hanem ezek "jönnek" ezekkel hoz össze az élet...

Azt nem tudom milyenek a rendes lányok de ha észreveszik én is olyan vagyok mint ők csak könnyebben megnyílnak nekem vagy nem tudom...

2018. dec. 16. 12:56
 3/12 anonim ***** válasza:

Amikor megismertem a barátom, én is nagyon félénk voltam. Különösen vele. Nehezen tudtam vele kommunikálni, iszonyatosan gátlásos vagyok, de aki valóban meg akar ismerni, az rá fog jönni, hogy energikus, életvidám lány vagyok.

Nem sokat tudok a nagy városi életről, de lehet benne valami, hogy ott idegesebbek az emberek. Na, mindegy.

Én azt tanácsolom, hogy ha találsz egy félénk lányt, menj oda hozzá. Hidd el, hogy ragaszkodni fog hozzád, már csak azért is, mert felfigyelt rá valaki. Legalábbis én ilyen típusú vagyok.

2018. dec. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az első válaszolóval. Mármint értékesnek értékes ember vagy, de igazándiból nem csak te. S nem is az emberiség egy bizonyos része. Minden ember értékes a maga módján. Gondolj bele, ha nem lennének tinip/csák, akkor kire fognád a sok rosszat ami torténik. Egyébként ugyanez van a jóval és rosszal is. Kinek mi a rossz.

Mindenki értékes, ne szóljunk le senkit!! Akkor se, ha tinip/csa, vagy valami "rajta csávó", ha úgy érzi jól magát, hát tessék! Ő dolga!


Egyébként ez nem igaz, hogy a legtöbb lányból fogóval kell kihúzni a szavakat. Csak a megfelelő hangsúlyal, és stílussal kell kérdezni. Ajánlom allan pease beszédes könyveit.azok meg tanítanak rá...


Ne a világra mond hogy milyen rossz, ne értékeld túl magad!!!

2018. dec. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szia! Én is pont ugyanezt érzem, de már megszoktam, meg mondjuk én nem is igazán vágyom párkapcsolatra. Szerintem még nem értem meg rá. Na szóval szerintem nincs ezzel semmi baj, biztosan találunk hozzánk való barátot/barátnőt, ha eljön az ideje☺

17/l

2018. dec. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Amúgy a 4.-nek is igaza van

Előző voltam

2018. dec. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#3 - Neked köszi, igazán hasznos volt amit írtál!

*4- Nem értek veled egyet. Mármint azzal valamennyire igen, hogy ezeknek az embereknek is biztos van értéke és aki ilyen típusú emberekkel élnek kapcsolatban biztos valami megfogták egymásban (remélhetőleg nem az inta követői száma fogta meg) Mert én azt veszem észre ezek a mű párok akik normálisan nem is tudnak beszélni és mikor kérdezek valamit a csajról nem tudja (kedvenc szín tök mindegy valami alap kérdés vagy szülinap akármi) azt se tudja, nem is ismerik egymást de már járnak... Nem tudom miről beszélgetnek nap mint nap... Osztálytársakknál veszem ezt észre ezt ehhez annyira nem tudok mit mondani...

A fogós hasonlatban viszont van tapsztalatom szóval azt ki merem jelenteni, DE igenis vannak és NEM, nem a hanglejtés a lényeg. Kérdezek valami vagy kérem meséljen valamit és benyögi, hogy "mit?" vagy a "nem tudom" "semmi" szóval ez a teljesen visszahúzó aki nem beszél, csendes és nincs is kedve az egészhez de neki kell a kapcsolat. Leírom szép hosszan milyen volt a napom ő meg "Nem történt semmi érdekes" vagy kérem meséljen valamit AKÁRMIT "de mit?" vagy a kedvencem még "ez így nem megy, inkább kérdezz" borzalmas ilyen lányokkal beszélgetni és már a falra mászok tőlük... Ne akarja beadni senki nekem a hanglejtésen múlik. Bár ebből van személyes beszélgetés is de csomó meg messenger vagy ilyesmi és ott nincs is semmi hangsúly...

#5 - Nem hiszem, hogy leesett amit írtam. Mert én pont azt írtam, hogy "mert szerintem már alkalmas is vagyok rá és készen állnék egy komoly kapcsolatra."

Olvasd el máskor légyszíves a kérdést. Mert nem ugyan úgy érzed ezek szerint ha te nem állsz készen...

2018. dec. 16. 13:13
 8/12 anonim ***** válasza:

4. VAGYOK.


DE IGEN. Baj van a beszedstilusoddal. Mi ez, hogy "mesélj valamit"? Konkrét dolgokra kell rákérdezni, nyitott kérdésekkel. Írtam, olvasd el allan pease könyveit, és megfogok érteni, hogy miről beszélek...

Így nem igazán fogsz barátnőt találni...

Egyébként meg mit érdekel Téged hogy egyeseknek hány insta követője van, mert miket tesz ki? Bevallom, én se járnék ilyen lánnyal, de attól meg nem érdekel, és nem fogok rá semmit, s barátként ugyanúgy elfogadom őket. Nem kell ám őket se leszolni...

2018. dec. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz és tudsz beszélgetni (nem beszélni::), akkor majd belejössz
2018. dec. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4es vagyok. Egyébként régen én is tök így gondolkoztam, mint te. De azóta valamilyen szinten megértettem a dolgok műkodeset, te is próbáld megérteni.


Ha a csaj minden héten más pasit akar, had legyen neki. Neked nem kell vele jarnod. De ő had élje a saját életét


Gondolkozasod miatt nem hibaztatlak. Ertekesebbnek nem, de normalisabbnak normalisabbnak vagy mint a többség.


De próbáld megérteni a dolgok mukodeset

2018. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!