Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek szép lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek szép lányokkal, ha én is lány vagyok?

Figyelt kérdés

Tárkeresőkre felnéztem már, de nem láttam velem egyidős lányokat, vagy épp csak butch-okat, akik nem jönnek be nekem.

Facebookon nem merek belépni ilyen csoportokba, mert félek hogy kijelezné az ismerőseimnek.

Beszélgettem már lányokkal instán, tumbrl-on pl, de nem lett semmi komoly belőlük.

Meleg szórakozóhelyet még nem próbáltam, de nem is tudom hogy mi a felhozatal ott. Ha tudtok ajánlani egy normális helyet, akkor lehet elnézek néhány barátommal oda valamikor.

De már több mint 1 éve nincs senkim és elvagyok keseredve, hogy én lennék csak ilyen szerencsétlen, akinek nem jön össze egy barátnő sem(?) :( Lehet azért nem mernek írni, mert azt hiszik hetero vagyok? Mert nem sokan mondanák meg rólam sztem, hogy leszbikus vagyok.


19/L



2018. dec. 16. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom de ha tudod mond meg nekem is :)16L
2018. dec. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindenképpen! :D
2018. dec. 16. 18:01
 3/11 Steve G. Paul ***** válasza:
Csinálj egy második "secret" FB fiókot és onnan lépj be?
2018. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is rá és lehet az lesz, csak nehogy azt higgyék hogy tényleg kamu profil.
2018. dec. 17. 03:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod nekem se jön össze egy barátnő sem pedig 22 vagyok :/ 22bi/l (jobban lanyok)
2018. dec. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Összes szép lány foglalt már. :( Vagy csak én vagyok túl válogatós. :/
2018. dec. 17. 14:48
 7/11 Steve G. Paul ***** válasza:
67%

Hát akkor itt vagytok máris ketten egymásnak. Mindeketten szépek vagytok és lányok és lányt kerestek.

Akkor meg is vagytok ;)

2018. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mért csak a külsőleg szép lànyok jók? Mért nem akarod mondjuk valaki BELSŐ szèpségét megismerni?
2018. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Steve G. Paul! Köszi! :D


Kedves utolsó! Én pl olyan vagyok, hogy nem tudnék olyannal együtt lenni, aki nem tetszik külsőleg. Sajnálom, ilyen vagyok. :/

2018. dec. 18. 22:24
 10/11 anonim válasza:
Találtál már jót? Érdekelne xd 17/L (bi)
2019. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!