Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire riasztóak a vágások?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire riasztóak a vágások?

Figyelt kérdés
Első sorban a csajoknak szólna a kérdés. Ha meg ismernétek egy srácot aki elsőre szimpatikus de kiderülne hogy problémái vannak és önpusztító szokásai, az mennyire ilyesztő? Hogy reagálnátok? Ott hagynátok, segítenétek neki?

2018. dec. 16. 21:47
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
6%

Én ezt nem értem, vahy felvágod és megdöglesz vagy nem.

Vagy milyen vágásokra gondolsz?

2018. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
0%
Egyedi. Gondolom nagyon nagy jelentőssége van az embernek, szerintem nem hátrány, már az ő része.
2018. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
21%

Hagynám a fenébe aki ilyen idiot az megérdemli a sorsát mind figyelem felkeltés azt jon a rácseszés hogy későn veszik észre anyuék túlóráznak és a gyükér a kádban vérzik ki.

Kell ez neked???

2018. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
37%

Uzenem neki hosszába ha komolyan gondolja

Keresztbe csak hiszti.

2018. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
53%
Sok mindentől függ de mellette állnék és segítenék "kigyógyulni" ebböl
2018. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
31%
Nekem is szarrá van vágva a kezem de a nélkül se lenne esélyem arra hogy olyan lányt találjak aki nem egy utolsó tiniribi és szeret. Szóval nem hiszem.
2018. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
69%
Én biztosan nem hagynám ott. Próbálnék neki segíteni. Mindenkinek vannak problémája ő így vezeti le, amit nem szabad, de én biztos nem hagynám ott. Sok embert ismerek akik vagdossák magukat, ha mindegyiket ott hagynám az nem lenne normális. Mindenkin lehet segíteni.
2018. dec. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
60%
Amikor ilyen sztorit hallok az olyan rossz érzéseket kelt fel bennem. Annyira szomorú, de biztos, hogy nem hagynám ott...
2018. dec. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
6-vagyok, kösz a tanácsot 8-as, úgy lesz..
2018. dec. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
8-as aki ilyet ír annak rendszerint problémái vannak. Agyi problémái..
2018. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!