Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg egy értéktelen senki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egy értéktelen senki vagyok? 18/F

Figyelt kérdés
Úgy érzem,hogy nekem nem jár párkapcsolat. Eddig szinte semmit sem tapasztaltam meg. Még egy csókot,meg egy ölelést se kaptam senkitől. Biztosan mert egy ronda ember vagyok. Ezért a társadalom úgy gondolta,hogy ebből kizár,hogy tapasztalatot szerezzek bármikor. A lányoktól csak negatív visszajelzést kaptam eddigi életem során,és millió elutasításokat. Már egy senkinek érzem magamat ezen a világon,úgy gondolom,hogy jobb lenne ha nem is léteznék. Szűz is vagyok 18 éves létemre,ami szégyen. Próbáltam változtatni. De mindig csak az arcom miatt utasítottak vissza. Ha mosolyogtam,akkor kiabálva menekültek el mellőlem. Úgy érzem hiába változtatok,nekem sosem lesz barátnőm. Mindig az ilyen szövegekkel jönnek,hogy "Majd megtalálod az igazit." "30 évesen majd lesz valakid." Volt aki azt mondta,hogy hányna tőlem,ha összejönnénk,és kinevetett. El vagyok keseredve,és már rendesen befásult lettem.
2018. dec. 17. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, mert itt ülsz és nyöszörögsz.
2018. dec. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Most én erre mit mondjak? 18 évesen vagy menj dolgozni és akkor nincs időd siránkozni!
2018. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok vele, ronda vagyok mint a szar... Csak neten próbálkoztam de semmi értelme semminek.. Soha nem fog szeretni senki, ez van. Nem vagy egyedül, én is azt kívánom minden nap hogy bárcsak halva születtem volna, de sajnos nekem kell befejezni amit elrontottak.. De próbálkozz, legalább neked megy a próbálkozás, én évek óta nem is beszéltem senkivel, neked van még esély. Sok sikert.

17f

2018. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aki bant teged az a randa szivu!
2018. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2018. dec. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Keress magadnak hasonló szintű lányt. Én lányként azt tapasztalom, hogy rengeteg kifejezetten csúnya lánynak van barátja. Persze ezek a fiúk se alfahímek, de tudják, hogy hol vannak a határaik és olyan lányt kerestek. Ez így kimondva nagyon csúnyán hangzik, de valljuk be, ez az igazság. Ha te 10/3 vagy, akkor nem reménykedj egy 10/6-os lánynál. (Mindig vannak persze kivételek.)
2018. dec. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3-AS VAGYOK) Nálam ilyen besorolások nincsenek utolsó. Vannak a sminkes seggem minden mintvan kis ribik és vannak a normális lányok. Na most én az előbbire megyek, a kis tiniribik pedig akkor sem kellenének ha én az a páwa gyökér stílus lennék. Egy szerető normális lány kell, nem 10/3 meg 10/6.. A külső nem érdekel, csak legyen meg az hogy alapból tetszik és helyes az arca (nekem legyen jó) és onnantól már csak a belső számít. Persze lehet aranyos, ha közbe ribisen viselkedik, de akkor meg már nekem nem kellene.. Pedig nagyon jó lenne valaki aki szeret, de hát nekem sajnos soha nem lesz ilyen ahogy eddigi életembe se szeretett soha senki.
2018. dec. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez jól vésd az eszedbe, Isten nem teremt selejtet sem felesleget..


Minek eljön a maga ideje, csak lassan! :)

2018. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már ezt a "ronda vagyok" dumát.

Én nálam rondább lányt még életemben nem láttam, mégis volt több srác is szerelmes belém, mégis van párkapcsolatom.

Ha nekem megy, neked is menne, csak el kéne vonatkoztatni az arcberendezéstől. Ha mindenáron a külsőddel akarsz hódítani, egy jól eltalált frizura, ápoltság és hozzád passzoló stílus hatalmasat dob az összképet. Edzeni is elkezdhetsz, ad egy tartást, még ha nem is akarsz izomagy lenni.

De ajánlom, hogy több gondot fordíts arra, ami belül van. Legyen érdeklődési köröd, tudj róla beszélni, akár tükör előtt is gyakorolhatsz. Tanulj meg jól sztorizni, viccet mesélni, tanulj meg érdeklődni. És elsősorban fogd fel, hogy az arcodon nem változtathatsz, szóval a legjobb amit tehetsz, hogy megkedveled, mert az egész életedben veled lesz. Ez hatalmas kisugárzást ad ám, hogy rendben vagy magaddal és a személyiségeddel is. A normális lányoknak úgyis az számít jobban, egy működő kapcsolatnak úgyis a jellem az alapja, nem a kinézet. Persze ha egyéjszakás kalandokat akarsz szerezni, az más tészta.

De a kapcsolatra, csókra, szexre ne megszerzendő díjként tekints, ez nem egy nyomorult verseny, ahol az nyer aki 14 évesen végigment a fél városon. Ne akard görcsösen megnyerni ezt a nemlétező versenyt, tekints szórakozásként az ismerkedésre. Érdeklődj a lány iránt is, ne az legyen benned, hogy "nekem ezt most meg KELL szereznem". Élvezd! Magáért az ismerkedésért élvezd.

És ami a legfontosabb:ne otthon sírj emiatt, mert csak úgy érhetsz el bármit is az életben, ha felállsz, kíhúzod magad és teszel érte!

2018. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szabad feladni, próbálkozz csak tovább! Talán az internet a te világod, ahol először kibontakoztathatod a személyiségségedet a másik fél irányába (akár ezen az anonim oldalon) és lehet, hogy valaki annyira megkedveli a belsődet, hogy utána már nem is fog a kinézeteddel foglalkozni. Én ugyan talán annyira nem vagyok csúnya, bár pozitív megerősítést sem kaptam soha senkitől, még sincs szerencsém ilyen téren, mert az átlagnál jóval zárkózottabb, visszahúzódóbb vagyok. 18/L
2018. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!