Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem szeretnék általánosítani,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék általánosítani, de miért csinálja ezt a lányok nagy része?

Figyelt kérdés

A probléma a következő, volt egy pár lánnyal eddig dolgom, de sajnos soha nem éreztem, hogy meglenne az a szorosabb lelki kapcsolat.


Próbálkoztam ezen javítani, eleinte azt hittem, hogy az a baj, hogy nem vagyok elég férfias nekik, ezért próbáltam kicsit ridegebb erősebb kiállást mutatni magamról. Amit elértem vele az az volt, hogy futottak utánam, de féltek kifejezni érzéseket, ami nekem szarul esett plusz az is hogy egy kicsit más voltam mint önmagam.


A másik dolog amit próbáltam, hogy teljesen önmagam adom és kedves vagyok meg törődő. A vége az lett hogy friendzone vagy papucsként kezeltek


Nem szeretem véka alá rejteni az érzéseim, de félek attól, emiatt nem leszek valakinek az, akit követhet, társa lehet.


18/F



2018. dec. 17. 20:37
 1/6 Em/// ***** válasza:
84%

Hogy akarsz szoros lelki kapcsolatot ha nem adod önmagad? Képtelenség...

Legyél kitartó és a megfelelő helyen keresgélj, mert lehet hogy nem veled van a baj, csak rossznajtón kopogtatsz

2018. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem a lányok csinálják ezt, azért érted ezt mert még nem voltál szerelmes és viszont szeretve. Amit leírtál, csak szerelemmel működik igazán.

És egy jótanács: Mindig légy önmagad, sose játazd meg magad, aki szeret, az olyannak fog szeretni, amilyen valójában vagy.

2018. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
csajok maguk nem tudják mit akarnak..
2018. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy szerintem többnyire a másik fél lelkiismeretén múlik, hogy kihasználja-e az adott srác/lány érzékenységét...

Én magamról tudom, hogyha nem lennék szerelmes és nem szeretném a barátomat ÉS nem tisztelném,akkor könnyen kihasználhatnám - akármennyire is kegyetlenül hangzik ez. De a ragaszkodásával és bizalmával nem élek vissza, mert nem bírná el a lelkiismeretem... Ezért nem kezelem papucsként (pedig hajlamos rá)

...

A leírásod alapján azok a lányok, akikkel összejöttél, nem tartották kellemetlennek és nem normálisnak azt, ha papucsként kezelnrk valakit... a friendzone-olók pedig nem értékelték ezt... Nem leeht, hogy túl hamar nyílsz meg nekik? Hogy gamar ragaszkodni kezdesz? Hogy nekik ez gyors tempó?

2018. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lehetséges hogy igaza van az utolsó válaszolónak.

Nem szeretem a felületes témákat és néha elszúrom az első benyomást. Az első randi rendszerint jól zárult. Utána voltak problémák, mert hamar lehullottak a maszkok és a lustaság is nagyon előjött náluk.

2018. dec. 19. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az a tapasztalatom, hogy sok a párkapcsolati probléma. Főleg olyan esetekben ahol nincs jó otthoni minta. ezek a fiatalok sokkal nehezebben találják meg a helyüket az életben, lassabban tisztázódnak a céljaik. Párt is azért találnak nehezen, illetve hamaqr szétmennek mert még maguk sem tudják mit keressenek az életben. Gyakran van önértékelési zavaruk is. Ez akkor is baj ha alul értékeli maqgát és akkor is ha többet gondol magáról mint kellene
2018. dec. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!