Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12asd123456789 kérdése:

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen a csajoknál vagy más is?

Figyelt kérdés

Üdv!

18 éves vagyok.185 cm magas teljesen átlagos alkat.Nem vagyok egy bulizós típus,nem iszok,nem cigizek, táncolni se tudok, beszélgetni egy lánnyal meg nehezen megy mert nincs nagy önbizalmam.Ha valakibe beleszerettem az soha nem az miatt volt hogy jó a segge vagy nagy a melle hanem azért mert olyan személyiség.

Szóval nem értem mi van a csajokkal :/



2018. dec. 17. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ohó, nagyon sokan vannak a te fajtádból. De:„...beszélgetni egy lánnyal meg nehezen megy mert nincs nagy önbizalmam.”

-> „Szóval nem értem mi van a csajokkal.”

Nem biztos, hogy a lányokban kéne keresni a hibát.

2018. dec. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom ez így furán hangzott, de mikor nagy nehezen rászedem magam hogy beszéljek általában lekoptatnak..
2018. dec. 18. 08:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért koptatnak le, mert nem jól beszélsz. Nem jól szólsz hozzájuk. Valószínű mikor odamesz, szólsz hozzajuk, akkor elég sok a csend, ne adj Isten elkezded mondani, hogy szimpatikus szívesen megismerkednel vele. Vagy csak a sima mizu? Mi van veled? Melyik osztályba/iskolaba jarsz? Melyik városban laksz?... És társai kérdéseket teszed fel neki, ami inkább hasonlit egy kikérdezésre, mintsem egy jo, humoros beszélgetésre. (Ha már úgy vagytok egy kicsi erzelemmel fűszerezve)


Legtöbbször a lányoknak, nőknek nem is az a fontos, hogy jóképű legyél, legyél milliomos, legyél pára... Hanem a magabiztosság...

2018. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor megpróbálok magabiztos lenni.

Köszi!

2018. dec. 18. 13:55
 5/6 csatrad válasza:

Jah nalam is ez volt a gond. Az elejen 18 alatt a nok erzelgoskodni akarnak.

21 felett (bar manapsag 15 felett) meg csak parzani meg flortolni semmi komoly.

35 felett meg meg mindent akarnak, pl ha kell nekik egy pasi akivel csak erzelegnek 1 akivel csak parzanak 1 meleg akivel shoppingolnak stb

2018. dec. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A csajok nem szeretik a búval bélelt srácokat.

Az itt felsoroltak közül lehetne valami mit kedvelsz. Ha táncolnál akkor sokkal könnyebben kertülhetnél a lányok közelébe. A "bulizás" sem arra való, hogy leigyuk magunkat hanem a beszélgetésért megyünk társaságba (én legalábbis). Csak ennek megfelelő társaságot kell keresni.Legyenek élményeid, hogy legyen miről beszélgetni: olvass, nézzél filmeket. A zenészek szokták mesélni, hogy tulajdonképpen a csajok miatt kezdtek zenélni mert aki éprt valamit a zenéhez arra buknak a lányok. Fog ez menni de egy hosszú útnak még csak az elején vagy. Türelem és kitartás!

2018. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!