Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok és még nem voltam szerelmes. Páran udvaroltak, de nem tudtam viszonozni. Csak nagy ritkán elmegyek 1-1 házibuliba, de ennyi. Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Netes ismerkedős portálokban nem igazán bízom.... :/

#Ugye nem egyedül kell meghalnom...
2018. dec. 17. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
a kulcsszavaknál lévő kérdésre: nem egyedül kell meghalnod, naponta millióan halnak. A szerelem meg jön és fejbe kólint, hogy csak lesel. Munkahely, iskolák, könyvtárak, művelődési intézmények - ezek jobbak, mint a bulik,net.
2018. dec. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Iskolában,tömegközlekedésen(Nem hülyeség szerintem .A legjobb barátommal is ott ismerkedtem össze,a barátnőm pedig a párjával). Hogyha van valami hobbid ott is találhatsz hasonló érdeklődésű srácokat.

Ne félj te odamenni és megszólítani az illetőt. A netes ismerkedést sem zárhatod ki szerintem .. Csak válogasd meg jól az illetőt,csekkold,hogy 100% nem kamu profil és beszélgess vele sokat,aztán hogyha valami kávézóban vagy olyan helyen,ahol sok ember van találkoztok gáz már nem lehet.

Sok sikert hozzá!:)

2018. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha udvarolnak azoknak esélyt kellene adnod, hogy megszeresd!
2018. dec. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki tetszik, akkor hogy nem lehet viszonozni a törődést? O.o Azt el tudom képzelni, hogy neked senki se volt elég jó, aki eddig udvarolt neked.
2018. dec. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván csak most kezdesz megérni, azért nem tudtad eddig viszonozni ezt.
2018. dec. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!