Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon a személyiségemmel van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a személyiségemmel van probléma?

Figyelt kérdés

Többször megfordult már a fejemben, hogy vajon azért kapom-e a sok friendzone-t illetve, hogy nekem kell a lányok után futni, mert nem tekintenek rám férfiként.


Volt már jónéhány kapcsolatom, tanultam is belőlük sokat, de van amire képtelen vagyok rájönni. Mi kell ahhoz, hogy egy lány fusson utánam?


Nem szeretném feladni a próbálkozást, csak belefáradtam abba, hogy én kezdeményezek, a beszélgetésekben is csak én kérdezek, ha összejön mondjuk le is fekszünk, de ott is az egész azon múlik, hogy én mire vagyok képes.


Szeretek adni, csak egy idő után kimerít, főleg ha nem kölcsönös. Most is eléggé idegesít a magány, sajnos ha nem írok rá én lányokra, akkor ők teljesen szarnak a fejemre



2018. dec. 19. 20:38
 1/4 A kérdező kommentje:
18/F
2018. dec. 19. 20:39
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Senkinek nem fog kelleni egy olyan ember,aki 18 évesen már jó néhány kapcsolaton túl van.
2018. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Ne is várd hogy lányok kezdeményezzenek. Én sem szeretek kezdeményezni. Sőt sok lány még rá se ír senkire mert hogy majd mások rairnak hiába akár beszélgetni és.hiaba várja az adott személytől az üzenetet ha az nem mer írni neki mert .....belefáradt? :'D .
2018. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen dolog, mindig próbálkozni kell és kutatni, ilyen fiatalon persze, hogy nem találsz komoly kapcsolatot, nem késté le semmiről, más fontos dolgok is vannak az életben, nem kell rá csimpazkodni mindig valakire, ez olyan gyengeség már, folyton kapcsolatról kapcsolatba rohanni, mintha nem tudnál egyedül élni egy kicsikét is!
2018. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!