Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lány vagy fiú kezdeményezzen?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagy fiú kezdeményezzen? Többi lent + pár kérdés

Figyelt kérdés

Nos az lenne a gondom hogy mikor beszélgettem egy lánnyal, ő visszakérdezett párszor, igen ám csak rájöttem nem én jövök be neki úgyhogy hagyom az egészet. Haveromra van rászállva de ő meg nem veszi a lapot 😅

1. Kérdésem az lenne hogy szerintetek melyik nemnek kell kezdeményezni?

2. Kérdésem az lenne hogy honnan tudom leszűrni ha egy lánynak bejövök? Van olyan aki odamegy a fiúhoz beszélgetni? Pl suliba/buliba?

3. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen kapcsolatok terén? Vagyis 3-nál próbalkoztam és egyik szivatott többi őszintén megmondta az legalább jól esett 😁😁

4. Ti párkapcaolatotokban ki kezdeményezett?

5. Gáz ha nem merek kezdemenyezni csak interneten? Nem is a visszautasítástól félek hanem hogy nincsen témám, vagy hogy ismeretlen lányhoz odamenni nem merek csak úgy


Ennyi lenne ha lenne több kérdésem még íroj ide akkor. Lehetőleg nem és korral válaszoljatok hogy tudjam 😁😁 köszi mindenkinek



2018. dec. 21. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

1.Attól függ milyen a fiú,ha félős akkor a lánynak kell megadni szerintem a kezdőlökést,de a fiúnak kell befejeznie/ténylegesen kezdeményeznie,ha nem félős akkor valószínűleg kezdeményez,ott nem kérdéses.

2.Van olyan aki keresi a társaságodat,van olyan aki feltűnően flörtöl,van olyan aki félénk és csak távolról mer téged nézni,vagy esetleg mosolyogni rád,van olyan aki eléri azt,hogy te kezdeményezz nála,van olyan aki bevallja az érzéseit és stb.

5.Nem gáz,de egyszer élőben is kell beszélgetnetek :D

16/l

2018. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1. Szerintem nincs ilyen szabály hogy ki kezdemenyezzen

2. Szerintem ez mindenkinél más sajnos. Nincs egy ilyen standart jel.

3. Hány éves vagy? Lehet kitartobbnak kene lenned és jem rögtön másik lányra rámenni.

4. Én kezdeményeztem a smarolast, de ő hívott el találkozni. Viszont mi barátok voltunk már nagyon regota

5. Szerintem nem gaz, de a neten senki sem olyan mint élőben :)

Ha van meg kérdésed szívesen válaszolok rá és remelem válaszoltam a mostaniakra. 18L

2018. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első: köszi :D

Masodik: köszi, 18/F vagyok

Az utolsó lánnyal hetekig beszélgettem, aztán jött a haverom aki kb leszarta eddig őt most pedig szerintem őt akarja, a lany pedig így mar őt kedveli na mindegy...

Nem egyből adom fel

Az első momdta nem vagyok az esete

A masodik nem írt, de kiderült van barátja

A harmadiknál most derült ki hogy mem engem kedvel 😕 szooval sad

2018. dec. 21. 14:18
 4/13 anonim ***** válasza:

#1

Majd jön egy negyedik,ha az sem,akkor egy ötödik és így tovább :D nem szabad leállni egy problémánál/lánynál szerintem.

2018. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem is akarok leállni 😁, neten jobban merek ismerkedni ott akarok valakivel és hátha összejön valami 😊
2018. dec. 21. 14:26
 6/13 anonim ***** válasza:

1.: Bármelyik!

2.: Nézése, beszédje, keresi a társaságod,...

3.: Van, hogy 100-ból csak 1 jön be!

4.: A nő. Nálam a legtöbbször ők jönnek oda.

5.: GÁZ! Neten csak lúzerek ismerkednek!


39/KAN

2018. dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó:köszi 😀

Hát szerintem nem annyira gáz ha neten beszélgetnek először mivel akkor előtte többmindent megismerhetnek egymásról amíg nem találkoznak

2018. dec. 21. 14:36
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem eddig ezek a lanyok nem igazan fogtak meg teged.

Egyaltalan nem gaz neten ismerkedni/eloszor ott beszelgetni.. mert elkezdtek irni ha ott jonni fognak a temak, felhivjatok egymast aztan tali is lehet😁 en is eloszor neten jobban tudok nyitni.

2018. dec. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1. Amelyik a merészebb, az kezdeményez, mindegy, hogy nő vagy férfi:)

2.Mosolyog rád, szemedbe néz, zavarba jön, keresi a társaságod, van, aki oda mer menni, van aki távolról néz.. Buliban táncolni odamegy, vagy beszélgetni:D Vagy várja, hogy hívd táncolni(?), de ehhez is szerintem figyel téged.

3. Nem, nem csak te vagy "szerencsétlen". Sokan nem találják meg a párjukat, idő, türelem, szerencse kell hozzá, na meg nem mindegy, hol ismerkedsz, és milyen típusú csajszit keresel.

4. Is-is, én flörtöltem, ő hívott el.

5. Nem gáz, csak sokkal kevésbé eredményes. Én anno úgy kezdeményeztem, hogy úgy voltam vele, nincs vesztenivalóm, odamegyek hozzá, aztán vagy bejön neki, vagy nem.

19/L

2018. dec. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amelyikben megfogalmazódik, hogy szeretne a másiktól valamit , az léphet. Akár mind a ketten egyszerre is elhatározhatják magukat. Tehát az, aki akar a másiktól valamit, az kezdeményez. Asszem, erre mondta a múltkor a videóban a muki, hogy "nincs ajándék sültgalamb.":)
2018. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!