Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tolna megyében, azon belül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolna megyében, azon belül szekszardon vagy Tolnán hol lehet csajokkal ismerkedni? Hova szoktak járni? Tudtok olyan helyet ahol gangelnek esetleg? A Teke meg papa halott en ugy latom

Figyelt kérdés

2018. dec. 24. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyere borsodba tetyám. Itt lesz neked a buszmegbe zsolcán😉
2018. dec. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol van olyan hely? Hol nincs? Iskola,sport,ismerősök gondolom vannak...ha van egy nagy társaság gondolom nem csak férfiak vannak ott. Amennyiben egy egészséges életmódot kedvelő ember vagy ne várj sok csodát,akkor kicsit keresgelned kell.
2019. ápr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Itt vagyok:D
2019. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, sok lehetőséged van. Nem kell Schindler-nek lenned,hogy mindenkinek italt kérsz,és annyit mondasz,hogy mondja,hogy én küldtem,és akkor mindenki érdeklődik,hogy ki ez? Egy társaságban pl, esetleg sport,hobbi...
2019. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A teke nem halott. Határozottan kijelentem. Csak hétköznap üres. Hétvégén is csak estefele telik meg,de van hogy hamarabb.
2019. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Rolling ["Le Palm Beach"], Inco [Est Café]

-remélem a városiak majd megköveznek

PÁLMBÍCS

2019. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!