Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlságosan is más vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan is más vagyok?

Figyelt kérdés

Eléggé zárkózott vagyok, kissé hitemet vesztettem az emberekben.

Eléggé sok olyan fiú vesz körül (osztálytársaim), akiktől hányok. Legfőképp a párkapcsolatuk miatt. Egyszerűen buták (ezt nem feltétlenül a jegyeikből következtettem ki, csak hallani kell őket beszélni) és "boldog" párkapcsolatuk van, általában egy lány szexuális kihasználásig léteznek ezek nameg a hazugságaik.

Lányoknak nagyrészt az ilyen "menő" fiúk jönnek be és egyszerűen aki tisztelné őket, tényleg szeretné és foglalkozna velük, nem érdeklik.

Szóval arra jutottam, hogy egy hasonló gondolkozású eléggé komoly, csendes lányra kéne rátalálnom, de az ilyen lehetetlen :(

17/f



2019. jan. 2. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem lehetetlen. Én is ilyen vagyok, mégis van ténylegesen boldog párkapcsolatom. A barátaim is mind ilyen "kívülállók", nincs sok, de igazak. Mind lányok, mind fiúk. Fel a fejjel, vagyunk egy páran! Csak nyitott szemmel kell járni
2019. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy érzek, csak fordítva. :)

Nyugi, nem lehetetlen, csak nyitott szemmel kell járni, mint ahogy az előttem lévő írja. :)

17l

2019. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetetlen..akiben meg megtaláltam a szakaszott másomat, vagy barátkozni akar vagy nem érdeklem. :') egy reményvesztett 19L
2019. jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ritkák egyébként az ilyen fiúk is. Akiket pedig eddig láttam közölük, azok mind igénytelenek voltak és pacuhák. Belsőleg ők illenének hozzám a leginkább, de én ebből köszöm szépen de nem kérek. Inkább maradok egyedül és reménykedem tovább :D

17/L

2019. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mint látod van egy pár ilyen lány, nem kell elkeseredned :)
2019. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mint ha magamat hallottam volna, csak én már csakis interneten látok embereket.. Több sikert neked, én is 17f vagyok egyébként.

Szerintem is lehetetlen, de ha te nézel ki valahogy és belül nem vagy roncs akkor igenis lehetséges. Ahogy nekem esélytelen. hajrá

2019. jan. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok) 1-es válaszoló, aki nem tud "nyitott szemmel" járni mert depressziós és otthon van egész nap, évek óta nem beszélt és nem is tud ismeretlenekkel beszélni, kizárólag interneten ismerkedne de nem talál visszahúzódó lányt aki elfogadna egy ilyen selejtet, az mégis mit csináljon? Nem mindíg olyan egyszerű ez mint ahogy ti pozitív emberek hiszitek sajnos.. Több millióból megtalálni azt az egy tökéletes lányt hogy végre az életbe először boldog lehessek egyenlő a 0-val.
2019. jan. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jó lenne a depresszióból kimászni. Ne másoktól várd a segítséget, ne számíts rá, hogy "majd egy lány egyszer elfogad és kihúz a depresszióból!". Az nem fog működni, ha magadtól nem vagy képes megoldást találni rá, esetleg elmenni szakemberhez, akkor egy lány mellett is ugyanilyen depressziós leszel. Te magad is tudod, hogy a problémád a végtelenül alacsony önbizalmad és ez az önsajnáltató magatartás, amit tanusítasz. Az életed egyedül a te sajátod, ennélfogva egyedül te tudsz változtatni rajta. Nem várhatod, hogy "majd egyszer valaki elfogad!", hiszen te sem tudod. Hogyan várhatod, hogy valaki szeressen, ha te sem szereted önmagad? Ezt mások is érzik rajtad ám.

És most nem a magas lóról beszélek, ahogy tűnhet. Én is voltam ott, ahol te, sőt talán mélyebben is. Tudom, mennyire pocsék. De mégis itt vagyok ahol vagyok. Fel tudtam ismerni magamban ezt az egészet, és tettem azért, hogy ne így legyen. Kezembe vettem a saját életem és lám, boldog vagyok. Nem más miatt. Magam miatt. És most így visszatekintve, röhejesnek tartom a régi önmagam. Olyan voltam, mint a királykisasszony a toronyban, aki csak ül és várja, hogy a szőke herceg megmentse, pedig a hajából font kötélen ő maga is lemászhatna.

Te se legyél királykisasszony, legyél önmagad megmentője!

Remélem nem bántottalak meg, nem állt szándékomban.

1-es voltam.

2019. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok) Értem amit mondasz, de egyedül én ebből ki se akarok jönni, érted? Sőt vannak hibáim és én egyből azt mutatom hogy vannak hibáim, mert ha később derül ki csak beleélném magam csalódás lenne. Aki meg esetleg elfogad így is az meg talán megszerethet.. A baj csak az hogy szerethetetlen vagyok, és tudom hogy ha tovább akarnék élni akkor sem lenne jobb. Nekem pedig így már nincs igényem az "életemre". Ez van
2019. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Te tényleg nem akarsz boldog lenni?

Sajnállak, komolyan.

2019. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!