Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg egy visszahúzódó lányokkal, ha nem járnak el ők se sehova?

Figyelt kérdés
2019. jan. 10. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Az élet nagy kérdései...
2019. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Dim--SGH válasza:

Szia! Esetleg beszélgethetnél velük Messenger-en vagy akár személyesen is! Légy iránta nyitott és amikor ezt ő is észre fogja venni akkor ő is meg fog nyílni előtted! Remélem tudtam segíteni!


További szép napot!

Dim [Adminisztrátor Segéd]

2019. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy valamilyen platformon kommunikálnom kellene velük, de el se tudom őket érni, ha nem ismerem, nem láttam, nem tudom a nevét. Ezekhez pedig az kellene hogy találkozzak velük, de ha egyszerűen nem járnak el sehova?
2019. jan. 10. 21:53
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

ne neten...

Gondolom sulis vagy, biztos járnak oda csendesebb lányok. Feléjük próbálkozz.

2019. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Iskola, könyvtár, park, kávézó.
2019. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Csak engem neten, mert nem járok el sehova, már iskolába se :(
2019. jan. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, nesze. :D
2019. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hatos vagyok kérdező mire jutottál? :D Segítsd ki a hasonló lányokat kereső sorstársaidat, ahányan még maradtunk :(

Egyébként tapasztalatom szerint (nemrég történt egy komolyabb eset) a normális visszahúzóüdó lányok megváltoznak. Beleőrülnek abba hogy őket se szereti senki, vagy éppen megváltoznak és beilleszkednek.. Én is KB beleőrültem csak én inkább kinyiffanni akarok, mert nem leszek olyan páva hülyegyerek kis instás csitriimádó gyökér mint az átlag..

2019. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is az ilyen csendesebb helyen keresd őket, mint például park, könyvtár, könyvesbolt, kisebb antik boltok, esetleg múzeum, vagy valamilyen klub, ahova tipikusan olyan emberek járnak, akik visszahúzódóbbak, és szeretik a nyugalmat, tehát nyilván ne egy szórakozóhely legyen az első megálló, bár ki tudja, biztos akad ott is egy-kettő introvertált lány. :D
2019. jan. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!