Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hogy szerezzek magamnak egy nagyon szép lányt?

24 éves vagyok és még sose volt barátnőm. Csúnya vagyok, nagyon unalmas, beszélni se tudnék úgy ahogy elvárnák.

Keress kérdéseket hasonló témában: szerelem

jan. 12. 00:53  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Talán annyi jó van bennem hogy nagyon magas vagyok de ez úgyis iszonyú kevés a barátnő szerzéshez

# 1/13Időpont jan. 12. 00:55 Privát üzenet
Ha szerinted nem vagy a toppon, miért egyből egy "nagyon szép" lányt keresel? Tedd lejjebb a lécet, haver, és akkor találni fogsz egy lányt, aki a szemedben nem nagyon szép, hanem a legszebb lesz.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont jan. 12. 00:57 Privát üzenet
A guy from NewCity nevű felhasználó válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..

Nem most írtál ki nem is olyan rég egy kérdést?

Am a válasz nem fogsz ilyen tulajdonságokkal, de a szépség relatív szóval bármi megtörténhet és annak az ellenkezője is.

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont jan. 12. 01:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem irtam ki. Nem én vagyok az egyedüli 24 éves fiú az országban

# 4/13Időpont jan. 12. 01:16 Privát üzenet
A guy from NewCity nevű felhasználó válasza:

Nyugi van öcsi csak kérdeztem😀

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont jan. 12. 01:17 Privát üzenet
Legyél gazdag, és kész

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont jan. 12. 01:53 Privát üzenet

"ronda vagyok, unalmas vagyok, beszélni se akartam soha megtanulni, de azért a csajom legyen szép, szexi, okos, szakácsnő, aranyos, kedves, segitőkész, angyal"

Látod a kontrasztot? Ezért nincs barátnője a legtöbb rinyáló kisfiúnak. Az ilyen lányok nem fognak szeretni a két szemedért, valamit neked is kell beleadni a kapcsolatba...

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont jan. 12. 03:49 Privát üzenet
Lacika elég lesz már

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont jan. 12. 05:04 Privát üzenet
Ez most komoly amúgy? xd Elvárod, hogy egy szinte már tökéletes nőd legyen, aki megfelel minden elvárásodnak, miközben te semmit nem teszel azért, hogy jobb legyen a kiállásod? Ne is csodálkozz, ha nem kellesz senkinek. A csúnyaságon általában lehet segíteni, elég ritka az olyan, amikor valaki annyira szar géneket örökölt, hogy már semmi nem hat a rondasága ellen, csak ugyebár ahhoz is pénz kell. Úgy utálom az olyan embereket, akik nem képesek változtatni a problémáikon, csak siránkoznak ölbe tett kézzel. Előre megmondom neked, hogy egyedül fogsz meghalni, ha nem teszel semmit, vagy nem rakod lejjebb a mércét.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont jan. 12. 05:51 Privát üzenet

Ezt sosem ertettem...

En tok atlagos pasi vok volt 4 hosszu kapcsolatom..nem kene bombazo..ha bejon a jelleme tetszik a teste is..nem 160/45 hanem 178/80? Ez szamit komolyan??? Ez vicc..35ffi

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont jan. 12. 08:07 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol szerezzek olyan szép lány, mint Palvin Barbara?
Hogyan szerezzek/tartsak meg egy igazán szép lányt?
Iskolában hogyan szerezzek lányt?
Szép estét! Szeretnék érdeklődni a bölcsességfog okozta ínygyulladás kezeléséről! Kérdésem a következő lenne: A Meridol szájvíz segít lehúzni az ínygyulladást, vagy szerezzek be...
Nem találom magam szépnek, nincs önbizalmam, pedig azért igényes vagyok! Kinek mutathatnék képet, hogy tudjon véleményt adni, esetleg min változtassak, és mit emeljek ki magamon,...
Szép estét mindenkinek! Biztosan sokan tették már fel ezt a kérdést, de kezdő vagyok ebben a témában. Milyen hámot szerezzek be 2 éves fiú Labrador kutyámra?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!