Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak fiúk, akik olvasnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak fiúk, akik olvasnak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, akik normálisak is emellett: nem betegek, irritálóak, vagy visszataszítóak kívül-belül.

Mert én pl könytárban csak öreg néniket látok, könyvesboltban sem igazán a tini korosztályból jellemzők a fiúk, a kávézókban meg sokszor inkább párok járnak, és egyébként sem vagyok ilyen leszólítgatós, olyan fura lenne odamenni valakihez így...

Sokat járok amúgy mindenféle ilyen eseményre, ahol esélyes lehet, de valahogy egyik helyzet sem az igazi, legalábbis még sosem találkoztam tényleg művelt, olvasós fiúval.

Igazából, csak szeretnék valakit, akinek nem mindene csak a sport vagy a gépezés. Nem akarok általánosítani, (illetve nincs is bajom azzal, ha valaki nem olvas, csak nem fogunk összeilleni), nyilván csak én voltam eddig olyan környezetben, ahol ez volt a tapasztalatom.

Szerintetek hol találkozhatnék egy ilyen fiúval? Akár csak barátságra is, de kifogytam a helyekből, esemény ötletekből teljesen.


Köszi, ha ezekben tudtok segíteni!



2019. jan. 15. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
A friendzoneban. Valószínűleg a környezetedben is van csak ahogy írtad "visszataszító" kívül :D
2019. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, mert az elvárásaim külsőleg nem nagyok. Néha úgy érzem nincsenek is, de aztán rájövök, hogy annyinak azért kell lennie, hogy vonzódjak az illetőhöz. Ez viszont belső alapján is ki tud alakulni, csak lassabban...

Ezért nem gondolom, hogy ez a friend zone dolog igaz lenne, nem a kinézet alapján teszem az embereket friend zone-ba.

De azért köszi, majd gondolkodom ezen:)

2019. jan. 15. 18:33
 3/13 anonim ***** válasza:
régebben rengeteget olvastam
2019. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szinte bárhol. Persze ez helytol is függ.

Mert pl én járok könyvtárba (szeretek olvasni), járok edzőterembe (sportolok, de de csak edzőtermi szinten, nem elsportolokent), gép ezek is, satobbi. Egy csomó mindent csinálok, meg sem van az, hogy csak ez, csak az. Közben egy csomót járok a városba, mégse találok nagyon lányokat, akik nem egyfolytában vasarolgatnak, meg az Iphonjukat nyomkodjak. A buszon is, próbálok szemezni hogy majd utana odamegyek, de csaknem néz fel abból a drága Iphonjabol mert annyira "menő" vele. Na mindegy... Asszem egy picit eltertem a témáról.

Az igazság az, hogy az a kérdés melyik helyen vagy. Én pl meg lányokat nem igazán találok. Talan lehet az is baj, hogy kevés ilyen ember van nem tudom.

Egyébként mostanában megpróbáltam más lányok után is érdeklődni. Mert attól, hogy valaki nem olvas, nincs olyan, hogy nem illeték össze. Nem hiszem, hogy napi 12 órában olvasol, maradekban tanulsz, esetleg írsz könyvet mint en, meg alszol.


Szóval azt tudom tanacsolni, h nyugodtan keress mások után is. Ha meg látsz egy lehetőséget bármilyen ideál után akár belsore, akár külsőre, nyugodtan (nem kell odamenned, vagy rairnod, esetleg leszolitanod), elég az is, ha szemezni próbálsz, vagy ramosolyogsz. Bármilyen módon jelezd, hogy szabad vagy. Hogy oda mehetsz hozzád. Ne halaszd el a lehetőséget! Ha egy halat kifogsz, nem kell hazavinned, vissza is dobhatod... Bár elég érdekes hasonlat, de na 😂😂

2019. jan. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4. Vagyok, amúgy 17F
2019. jan. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen fiúk otthon ülnek és olvasnak. Van egy ilyen barátom és tudom. Bárhova hívjam is, nem jön, mert ő éppen egy izgalmas könyvet olvas, ami jobb mint lerészegedni a barátokkal. Nem mondom, tud jobb lenni. Személy szerint sosem szerettem olvasni, én mindig inkább írtam. Az eddig ért kritikák alapján pedig nem is rosszul és a műveltségem sem kérdőjelezik meg. Szerintem egyszerűen csak rossza a pasiszelektáló algoritmusod. Legyél nyitottabb és hamarabb kifoghatsz jó partikat. Ne azonnal, első benyomásra zárj ki akárkit annak a lehetőségétől, hogy kapcsolatod legyen vele, mert sok mindet elszalaszthatsz. Gondolok itt arra, hogy egy egyébként szimpatikus fiú elsüt egy borzalmas, perverz viccet, meg a haverjai előtt állítja, hogy még a kötelezőket sem olvassa el. Közben meg lehet, falja a könyveket és csak mentőzni akar a barátainak, az ízléstelen, etikátlan humorával és viselkedésével, műveletlenségével (hiszen ez a divat, nem?), közben pedig egy számodra több, mint tökéletes ember lapulhat benne.
2019. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hogy hol vagyunk? Itt vagyunk külföldön, egyetemre járunk:)


Viccet félretéve, én max csak az egyetem könyvtárig megyek ha tanulok. Olvasni meg utazás közben szoktam, mivel elég sokat járom Európát.

Ha engem veszünk mint példát, bulikra mondjuk nem nagyon járok, sőt egyáltalán nem. Viszont szeretem a várost járni céltalanul, csak sétálgatok amíg meg nem unom. Beülős helyekre sem járok csak alkalmanként. (Mondjuk büféket, éttermeket szeretem, de ott is fura leszólítani bárkit is ismerkedés céljából.)


Helyet nem nagyon tudnék említeni ahova rendszeresen járok ahol többen is megfordulnak fiúk, és ahol nem lenne nagyon égő leszólítani a másikat...

Mondjuk apám edző, és a teremben számtalanszor előfordult, hogy új kapcsolatok szövődtek 16-20-as korosztályban. Próbát megér.

19/F

2019. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Singularity_amusing ***** válasza:

Én viszonylag sokat olvasok, viszont velem például lehetetlen lenne könyvesboltban találkozni, mivel neten keresztül rendelem a könyveket. Könyvtárba szintén csak akkor járok, ha az egyetem miatt valamilyen szakirodalmat kell tanulmányozni.


Próbálj meg eljárkálni más helyekre is, kezdésnek nem rossz egy konditerem sem. Én is sok embert ismertem meg az edzések során. Ha meg mindenféleképpen olyan srácot szeretnél magad mellé akinek "nem mindene csak a sport vagy a gépezés" akkor keress Facebookon valamilyen olvasós csoportot, hátha összeakadsz a megfelelő sráccal.

2019. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem ismerek olyan párt, ahol a nő ne olvasna, és a férfi olvasna. Felnőtt korban szerintem az olvasás inkább női dolog. Én egyetemre járok, de eszembe nem jutna kinyitni egy könyvet azon kívül, amiből tanulni lehet. Van jobb dolgom is, barátokkal foglalkozni, ház körül csinálni dolgokat, autót bütykölni stb.
2019. jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy olvas valaki még járhat edzeni, én például nagyon szeretek olvasni: regényt, ismeretterjesztő történeteket, történelmet, bármit, de versenyszerűen sportolok, zenélek is, iskolába járok. Szerintem nem kell leragadnom annál, hogy egy olyan személy, aki szeret olvasni az csak olvas.
2019. jan. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!