Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az összes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az összes nő a borostás, szőrös férfiállatra vágyik?

Figyelt kérdés
Egy, max 2 évvel idősebb lányokkal próbáltam ismerkedni, de igazából úgy érzem teljesen feleslegesen mert egyiknek sem voltam az ideálja, nekik a 25-35 éves férfi kell, én meg a feminim arcommal semmire sem megyek. Esküszöm úgy érzem csak 15 éves lányoknál lenne esélyem, pedig szép testem van amiért tettem és csúnya gyerek se vagyok, de egyszerűen borostám nem is nőtt és nem az a férfias arcom van...18f
2019. jan. 18. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Nyugi, van megoldás:

[link]

2019. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Van egy szó azokra a férfiakra akiknek nincs szakálluk: Nők.
2019. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne idősebb lányoknál próbálkozz, egyik lány sem akar fiatalabb barátot. Korodbeli lányoknál próbálkozz:D 18/l
2019. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk én idősebb lányt szeretnék de csak a fiatalabbak buknak rám:))) szívás de ez van.
2019. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenki

16L

2019. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én olyat keresek, aki nem rest beretvát ragadni minden nap, mert utálom a szőrt és a borostát is. engem meg ezért kell utálni :D (mondjuk én már idős vagyok ide)
2019. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!