Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is szokott magányos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokott magányos lenni, unatkozni emberek között?

Figyelt kérdés

2019. jan. 18. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
De még mennyire. A közeg, amelyben vagyok már 2 éve. Kínszenvedés.
2019. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze nem vagy ezzel egyedül
2019. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, kivel vagyok, de nagyon könnyen bele tudok esni a társas magànyba.
2019. jan. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Igen, és azt hiszem, hogy nagy baj van velem. Van, hogy menekülök egy társaságból, mert egyedül közel sem unatkozom annyira, mint bizonyos emberek társaságában.
2019. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést is úgy tetted fel mintha most is illetve tegnap (19:54) kor unatkoznál 😂😂

De amugy igen,néha énis

2019. jan. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Általában élvezem ha társaságban vagyok, de mivel kollégista vagyok, egyébként így keveset vagyok egyedül...

Ha egyedüllétre lenne szükségem de társaságban vagyok, akkor érzem magam magányosnak.

16/L

2019. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ez szokott lenni főleg ha valaki barátnőjével van.
2019. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sajnos így vagyok vele... Alapból félek emberek közé menni, de mikor társaságba, emberek közé kerülök akkor egyszerűen unom magam és nem tudom mit kéne ott csinálni..
2019. jan. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!