Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan engedjem el magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el magam szórakozóhelyeken?

Figyelt kérdés

sziasztok!

17 éves, elég féfénk lány vagyok, és nem tudom elengedni magam, felszabadultan táncolni, csak állok ott mindig, mint egy rakás szerencsétlenség...

mit kéne tennem, hogy bátrabb legyek, elengedjem magam, esetleg még fiúkhoz is oda merjek menni? nagyon kevés alkoholmennyiségtől is émelygek, szóval ez nem játszik...

előre is köszönöm!

(lehet, rossz kategóriába írtam a kérdést, de máshova nem nagyon tudtam besorolni, ezért elnézést!😅)


2019. jan. 20. 12:53
 1/8 A kérdező kommentje:
*félénk... jellemző
2019. jan. 20. 12:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj el barátokkal lazulj el és élvezd hogy ott lehetsz. Ne érdekeljen más mit gondol, úgyis részegek. Fiukhoz ne menj oda, inkább szemezz velük és majd ők mennek hozzád
2019. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tapasztald ki milyen alkoholt ihatsz, mert attól felszabadulsz.

Ha tényleg nem bírod, akkor ne igyál. Ha a barátaid szeretnek táncolni meg jobban fel tudnak szabadulni, kövesd az ő példájukat. Én is úgy voltam mint te, bár én szoktam inni, de mióta elkezdtem bulizni, jóval felszabadultabb lettem józanon is. Felfogás kérdése az egész, határozd el, hogy felszabadultabb leszel, és először ha nem is megy csak tettekben próbáld ki először, utána meg megszokod, és már érzelmileg is így fogod érezni :)

2019. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok az egyedüli aki a kólától és a sok édességtől bekattan?
2019. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2019. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, én egy kocka csokitol tiszta hülye vagyok

Már amikor olyan a kedvem

2019. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fingjál egyet. Garantáltan felszabadultabb leszel
2019. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A táncolás az kimaradt a tini korszakomból és most sem élek vele, akkor csak rock zenét hallgattam, Ők meg olyan ácsorgósok, pogo volt, de az nem egy tánc. :D Teljesen jól lelehet élni nélküle egy életet. Oka pont ez, mint nálad, nem érzem jól magam akkor, nem érzem úgy, hogy én lennék. Van az az alkoholmennyiség, szó se róla, de azt sem önmagamért teszem, hanem a haverok miatt, ha Ők így érzik jól magukat és szeretnék, hogy ehhez én is csatlakozzak, akkor megvárják még eleget iszom ahhoz. Ez persze ma már kb. 1 évben egyszer fordul elő...

Nem lehet leülni azon a szórakozóhelyen, mondjuk többen leülni? Mondjuk leülni egy társasággal amiben vannak fiúk is? Ha nem, akkor nem tudom milyen hely ez, de felejtsd el annak társaságával együtt, nincs közösségépítő ereje, szart ér, hagyd ott, válts stílust.

Egyébként aki így ácsorog, abban csak az érzi kellemetlenül magát, aki ácsorog, tehát senki nem gondolja azt, hogy nézd már, az meg mit ácsorog ott... Mindig vannak ücsörgő, ácsorgó emberek és mindig vannak ilyen számomra nyughatatlan túlmozgásosak, akik állandóan táncolnának meg ugrálnának és persze nyaggatják a másikat, pláne ebben a korban, később ez tiszta, Ő ilyen, Ő nem. És egymásra talál mindenki, az ücsörgősök, a táncolósok. A pici gyerekek is így szokták lefárasztani magukat úgy egyéb iránt, tehát én meg így látom őket. Valaki így, valaki úgy érzi jól magát egy társaságban, lényeg, hogy találd meg a helyed és érezd jól magad, ha bármit is magadra erőltetsz, csak azért mert Ő is, akkor nekem is kéne, abból semmi jó nem származik.

2019. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!