Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anotalk tapasztalatok? Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anotalk tapasztalatok? Miért mindenki ezekre a szerepjátékos gyökérségekre élveznek? Fiúk komolyan miért nem a való életben kerestek lányokat? Miért mindenki a szexre megy csak? Hova tűntek a normális fiúk?

Figyelt kérdés
2019. jan. 21. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Mivan? Tehát szerinted az Anotalk felhasználók tökéletesen reprezentálják a korodbeli fiúkat? Mi a tosz?

Kezdjük ott hogy normális ember komoly ismerkedési céllal nem is használja ezeket az oldalakat...

Jézusom...

2019. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cute_Psychopata ***** válasza:
90%
Ha hiszed ha nem a párom Anotalkon ismertem meg.:D lassan 2 éve vagyunk együtt. Sok a hülye. De kilehet fogni 1-2 értelmes embert.
2019. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

1-es vagyok.


Igen, pontosítok. Sajnos 100-ból egy ha normális :/

2019. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem párt kerestem, de egyszerűen nem tudom elhinni hogy ilyen emberekkel van tele minden. Az anotalk csak egy a sok közül. Ott vannak a közösségi oldalak is.
2019. jan. 21. 18:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Az Anotalkot nem az a oldal, ahol normális egyéneket találsz hirtelen, elég sok ott a bolond!

Ha valaki komoly szándékkal megy oda ismerkedni, vagy egy jót beszélgetni, annak elég sok kitartás kell, hogy egy olyan partnert találjon!

Talán ezért is vannak olyan kevesen, akikkel lehet valamilyen szinten beszélgetni normálisan, bár elég kevés rá az esély!

2019. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzőkkel.

Az anotalkon általában azok az emberek vannak, akik a valóságban nem merik kielni a vagyaikat, mert egyszerűen nincs életük, hanem odamennek perverzkedni. Persze a való életben a többségük hozzád sem merne szólni.

És az ilyenek hez való általánosítás... Szerintem elég bunkóság.


Persze velem is van olyan, hogy egy lány csak szexre kell. De ezt én közlöm is vele először, és csak akkor megyek bele a dologba ha ezt ő is megérti, és el is fogadja.

2019. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, lányokból sem jobb ám a felhozatal
2019. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam hogy egyes lányok bármivel is jobbak lennének.
2019. jan. 21. 20:24
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem sokszor használtam az oldalt, de azt tapasztaltam, hogy ha 1-2 óráig próbálkoztam, keresgéltem, főleg hétvégén, akkor sikerült az értelmesebbje közül egy-kettőbe belefutnom. Nekem mondjuk személy szerint az volt a legnagyobb problémám bele, hogy szinte azonnal meg kell adni valamilyen elérhetőséget, mert ugye ha egyszer kilépünk, többé nem tudunk visszamenni ugyanabba a beszélgetésbe. Emlékszem párszor javasoltam is, hogy folytassuk itt gyakorikérdéseken, mivel számomra az a fél-1 óra édes kevés volt ahhoz, hogy megbízzak egy vadidegen emberben, akiről semmit nem tudok és személyes adatokat kiadjak magamról. Persze, szinte senkinek nem tetszett az ötlet, még akkor sem, ha szimpatikus voltam neki és fordítva is. Aztán úgy voltam vele, hogyha valaki annyit nem hajlandó megtenni, hogy a kedvemért csinál itt egy fiókot, azzal jobb nem is foglalkozni. Elfogadom, ha valaki szerint ez nem normális meg beteges ennyire tartani anonim felhasználóktól, de én ilyen vagyok. Inkább biztosra megyek és óvatos vagyok, minthogy egyszer nagyot koppanjak. 18/L
2019. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!