Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen képet rakjak fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen képet rakjak fel tinderre vagy badoora? 20F

Figyelt kérdés
Próbáltam olyan képeket felrakni amik, aránylag elfogadhatóak, de nem tudom hogy ezek mennyire jók. Szinte senki nem ír vissza és nem nagyon kerülök párba egy lánnyal se. Igaz hogy fiatalabbnak nézek ki de erről nem tehetek. Sokszor azt sem tudom hogy mit kellene írnom. Badoon pedig mindig nem enged írna azoknak akik tetszenének, és a képeim értékelésénél is azt írja hogy nem túl jók. Pedig nincs olyan sok képem amit fel tudnék tölteni és szerintem ezek még a jobb fajták

2019. jan. 23. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, akkor privátban küldd el a képet, amit eddig feltöltöttél, hátha ott van a baj. :)
2019. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Én csak profi fotós által készített képet teszek fel bárhova. 18/f
2019. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos olyanom nem nagyon van, max ballagási kép
2019. jan. 23. 15:41
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor menj és csináltass.
2019. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
muta képeket privátban:D
2019. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És ez, miért illik a tini kategóriába?
2019. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Na jó feltételezem nincs átlagon felüli kinézeted, szóval ami segíthet az az ha nem szelfit raksz fel és írsz egy roppant kreatív biot.


Én pl magamról tudom, hogy jó esetben átlagos kinézetű vagyok de a leírásom miatt a nők írnak rám.

2019. jan. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És milyen ez a leírás?
2019. febr. 1. 00:21
 9/9 anonim válasza:

Egy másik topicba is már betettem ezt a hozzászólásom, de idemásolom, hátha segít:


Friss tapasztalatból mondom, egyáltalán ne lepődj meg, ha az elején felteszel pár egyszerű képet és egy match-ed se lesz. Nem tartom magamat csúnyának, de itt az átlag az kevés.. mivel a csajoknak szinten minden jobbrahúzás match, így nagyon válogatnak... és az egész nagyon felszínes...


Mondom nekem mi jött be:


-az első kép közeli arckép legyen, mosolyogj, de semmiképp se nézz a kamerába, hanem a távolba, napszemüveg ne legyen


- legyen egész alakos képed, nekem ez sportos, de ne félmeztelen, én futósat tettem fel, amin kompressziós pólóban vagyok, így meztelenkedés nélkül is átüt az izom, szálkás test


- utazós kép is kell, itt jó, ha pózolsz, valami vicceset csinálsz, én ebből kettőt tettem fel


A rajtad lévő ruhák, divatosak, viccesek vagy márkásak legyenek



Ha eddig megvagy akkor állítsd be a kedvenc számod, kösd be az instagram-ot, amin jó, ha van legalább 15 képed, amin ugyanezek vannak (utazás, sörözés haverokkal (társasági élet), sportolás, fesztiválozás, minden ami van trendi)


És a végére kéne egy bemutatkozás. Ne túl sokat, én ezt is poénosra vettem, de lehet komolyan is, csak határozott legyen, amit leírsz.



Ezután napi 5 lájkom volt.


De a sikerhez persze ez se jelent semmit... ne hidd, hogy ha sok a lájkod, jobb a helyzet. Van aki:


- egyáltalán nem ír


- töröl, ha ráírsz, ha nem


- válaszol, de a legtöbb beszélgetés hamar befullad, kb 2 óra után már nincs válasz, bármit teszel


- van akivel egy-két napot tudsz beszélni, de aztán ugyanúgy lelép



Randim nekem innen még nem volt...


Amit még pluszban hozzátennék: Sok csajnak a gyerekes babaarc jön be, ez nem lehet gond. Én már 30on túl vagyok, de 25nek nézek ki, a képeimen van hogy annyinak se és kapok lájkokat bőven.

2019. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!